2737
2734

استارتر هرگز نباید به داداشتون بگید چون وقتی داداشتون بفهمه چه ببخشه و چه طلاق بده در هر صورت خیلی بد میشه و زندگی دادشت به دل چرکی میشه و حتی ممکنه این وسط یه دعوای بد و یه قتل بشه و شما تا ابد عذاب وجدان بگیری اگه خودت هم به زن داداشت بگی یه جور دیگه شر میشه و لج میکنه و بدتر میشه به نظر من اول و دوم نگو ولی اگه میخوای بگی به یکی توی یه شهر دیگه بگو از تلفن عمومی زنگ بزنه به پدر و یا مادر زنداداشت و به انها رگه و به خود زنداداشت هم میتونه یکی ناشناس زنگ بزنه و تهدید کنه اگه ادامه بدی مثلا فلان کار را میکنم ولی شما وانمود کنید هرگز خبر ندارید و هرگز شک نکردید و از شهر خودتون هم کسی نگه چون ممکنه  تو داداگاه دوربینها را چک کنن .فقط بگم یه نفر مثل شما یکی را لو داد و طرف رفت ۳ تا از اعضای خانواده ی کسی را که لو داده به قتل رساند حالا دیگه تا ته خط برو که چقدر این کارا خطرناکه .حتی کسی هم که به زنداداشت یا مادر و پدرش زنگ میزنی باید وقتی باشه که مطمینید انها تنها هستن و کسی نیست که صدای گوشی را بشنوه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر هرگز نباید به داداشتون بگید چون وقتی داداشتون بفهمه چه ببخشه و چه طلاق بده در هر صورت خیلی ب ...

عزیزم اصن بحث این خیانت الانش نیست ... حالا به فرض یکی زنگ زد و این خانوم رابطشو با اون اقا تموم کرد ... چه فایده ای داره .... من میگم یا سر عقل بیاد و با اختیار خودش به زندگی برگرده ... یا اینکه طلاقشو بگیره 

2728
خب اگه این خیانت طولانی مدت و کامل باشه چی .... دلت واسه برادرت نمیسوزه. ؟

عزیزم واقعا تا تگ این شرایط قرار نگیرم نمیدونم چکار کنم ولی فکر میکنم اگه مطمئنی و مدرک داری باید پدر و مادرت در جریان قرار بدی چون اگه به این وضوح به برادرت بگی ممکن یه بلایی سر خانمش بیاره و خودش و بدبخت کنه. باید تو یه شرایط مناسب برادرت دعوت کنی خونه پدرت و اونجا پدرتون باهاش صحبت کنه و مدارک نشونش بدید. اون داره سر سفره داداشت میشینه و نون اون میخوره اصلا نباید چشم پوشی کنید این کار اصلا قابل چشم پوشی و بخشش نیست. فقط نذارین داداشتون از رو عصبانیت بلایی سر زنش بیاره که دیگه خودش بیچاره میشه... 

من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون  قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چ ...

تنها چیزی که خیانتو توجیه می‌کنه فقط و فقط ذات خرابه

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
عزیزم واقعا تا تگ این شرایط قرار نگیرم نمیدونم چکار کنم ولی فکر میکنم اگه مطمئنی و مدرک داری باید پد ...

یعنی با این جور پیشنهادات ناشیانه به راحتی یه قتل صورت میگیره . انگار میشه به یه مرد آروم اروم بگی و اونم منطقی برخورد کنه !!!!!

2740
یعنی با این جور پیشنهادات ناشیانه به راحتی یه قتل صورت میگیره . انگار میشه به یه مرد آروم اروم بگی و ...

نه عزیزم اینجور هم که شما میگید نیست، نمیشه به خاطر ترس  و.... موضوع به این مهمی پنهان کرد، ببن خشم هست و اگه ناشیانه عمل کنن اره ممکن حتی قتل صورت بگیره ولی اگه درست و منطقی پیش برن و در آخر به برادر شون بگن که جریان چیه اتفاقات ناگوار بعدش صورت نمیگیره.... دقیقا این اتفاق برای یکی از دوستای خانوادگی ما افتاد و طوری به همسر خانمه جریان گفتن که خودش ترجیح داد اصلا به روی خودش نیاره و همسرش یه مدت تعقیب کرد و عکس و فیلم گرفت الان هم با همون مدارک اقدام به طلاق و... کرده و دادگاه بر علیه زن رای داده و.... 

قتل یه چیز غیر قابل جبران هست ، فقط یه درصد فکر کن قتل صورت بگیره 

تو فقط یه درصد فکر کن اون زن از دوست پسرش باردار بشه و شوهر بیچاره تا آخر عمرش بی خبر بمونه و یا حتی بدتر بچه که چند ساله شد، به خاطر گروه خونی و مسائل ژنتیکی به یکباره بفهمه که پدر بچه ش یکی دیگست!! 

تو فقط یه درصد فکر کن اون زن از دوست پسرش باردار بشه و شوهر بیچاره تا آخر عمرش بی خبر بمونه و یا حتی ...

یه درصد قتل خیلی فجیع تر از بچه دار شدن نامشروع هست .شما انگار خدا را شکر تو شهر امنی هستید و تا حالا این فجایع را نشنیدید برای همین نسبت به توصیه ای که به بقیه میکنید فکر میکنید مسیولیتی ندارید . در همسایگی فامیل ما ۳ نفر  بی گناه به خاطر یه خبر چینی جانشان را از دست دادن  کل  اهالی مجتنع تا یه هفته تپش قلب و بدن لرزه داشتن . این فقط یه مورد بود . بعد هم خطر قتل خیلی خیلی بیشتر از بچه نامشروع هست