2733
2734

من ب داداشم‌میکم‌خودشم‌با مدرک

حالا اگ‌مرد خیانت کنه همه میگن‌بایدجار زد ب همه گف پدرشو در اورد اما چون این زنه نباید دخالت کرد..

خیانت خیانته من باشم رو میکنم

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون 

قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چیکار میکردی

مثلا اگه تو اونموقعیت رودی آیا خیانت میکردی یا نه؟

ن اینکه حالا ک زندا اشتونه مثلا نباید اینکارو کنه

البته نمیخام کارشونو توجیه کنم ولی قبل از هرقضاوتی خودتونو تو موقعیتت اون طرف قرار بدین

سپاااس

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
2731

داداش من تلگرام نداره. زنش داره ولی نمیدونه من شمارشو دارم

یه مدت با داداشم دعوا کردن میخاستن طلاق بگیرن عکس سرلختش رو میزاشت تلگرامش(خیلی مذهبیه و همش حرف از خدا پیغمبر میزنه) و عکسای عاشقونه میزاشت و تو عکسا اسم احمد رو مینوشت

بعد که با داداشم آشتی کرد تلگرامش رو پاک کرد

من به داداشم چیزی نگفتم

خخخخخخ ماهم همین شکو سر زنای داداشام داریم البته خواهرن ولی نه بخاری از داداشام بلند ونه اینکه خودمون بتونیم حرفی بزنیم 

سپردیم به خدا که اگه بخواد حقایق کشف بشه و داداشام ازخواب غفلت بیدار

2740
خب اگه این خیانت طولانی مدت و کامل باشه چی .... دلت واسه برادرت نمیسوزه. ؟

راستش ناراحت میشم اما با خودش صحبت کن اخه میدونی چیه این قضیه سختی هست که اخر داستان تقصیرا نیفته گردنت 

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
داداش من تلگرام نداره. زنش داره ولی نمیدونه من شمارشو دارم یه مدت با داداشم دعوا کردن میخاستن طلاق ...

Bigggg like...کاش یکم زود تصمیم نگیریم و ب آدما فرصت دوباره بدیم...👌

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....

من کلا حوصله ماجرا و درد سر برای خودم ندارم اگر تو چنین شرایطی بودم احتمالا به روم نمی یوردم ولی خب برادر ندارم حتما تصمیم گیری سخت اگر برادرت خیلی دوست داشته باشی 

2706