2733
2734

استارتر هرگز نباید به داداشتون بگید چون وقتی داداشتون بفهمه چه ببخشه و چه طلاق بده در هر صورت خیلی بد میشه و زندگی دادشت به دل چرکی میشه و حتی ممکنه این وسط یه دعوای بد و یه قتل بشه و شما تا ابد عذاب وجدان بگیری اگه خودت هم به زن داداشت بگی یه جور دیگه شر میشه و لج میکنه و بدتر میشه به نظر من اول و دوم نگو ولی اگه میخوای بگی به یکی توی یه شهر دیگه بگو از تلفن عمومی زنگ بزنه به پدر و یا مادر زنداداشت و به انها رگه و به خود زنداداشت هم میتونه یکی ناشناس زنگ بزنه و تهدید کنه اگه ادامه بدی مثلا فلان کار را میکنم ولی شما وانمود کنید هرگز خبر ندارید و هرگز شک نکردید و از شهر خودتون هم کسی نگه چون ممکنه  تو داداگاه دوربینها را چک کنن .فقط بگم یه نفر مثل شما یکی را لو داد و طرف رفت ۳ تا از اعضای خانواده ی کسی را که لو داده به قتل رساند حالا دیگه تا ته خط برو که چقدر این کارا خطرناکه .حتی کسی هم که به زنداداشت یا مادر و پدرش زنگ میزنی باید وقتی باشه که مطمینید انها تنها هستن و کسی نیست که صدای گوشی را بشنوه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استارتر هرگز نباید به داداشتون بگید چون وقتی داداشتون بفهمه چه ببخشه و چه طلاق بده در هر صورت خیلی ب ...

عزیزم اصن بحث این خیانت الانش نیست ... حالا به فرض یکی زنگ زد و این خانوم رابطشو با اون اقا تموم کرد ... چه فایده ای داره .... من میگم یا سر عقل بیاد و با اختیار خودش به زندگی برگرده ... یا اینکه طلاقشو بگیره 

2728
خب اگه این خیانت طولانی مدت و کامل باشه چی .... دلت واسه برادرت نمیسوزه. ؟

عزیزم واقعا تا تگ این شرایط قرار نگیرم نمیدونم چکار کنم ولی فکر میکنم اگه مطمئنی و مدرک داری باید پدر و مادرت در جریان قرار بدی چون اگه به این وضوح به برادرت بگی ممکن یه بلایی سر خانمش بیاره و خودش و بدبخت کنه. باید تو یه شرایط مناسب برادرت دعوت کنی خونه پدرت و اونجا پدرتون باهاش صحبت کنه و مدارک نشونش بدید. اون داره سر سفره داداشت میشینه و نون اون میخوره اصلا نباید چشم پوشی کنید این کار اصلا قابل چشم پوشی و بخشش نیست. فقط نذارین داداشتون از رو عصبانیت بلایی سر زنش بیاره که دیگه خودش بیچاره میشه... 

من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون  قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چ ...

تنها چیزی که خیانتو توجیه می‌کنه فقط و فقط ذات خرابه

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
عزیزم واقعا تا تگ این شرایط قرار نگیرم نمیدونم چکار کنم ولی فکر میکنم اگه مطمئنی و مدرک داری باید پد ...

یعنی با این جور پیشنهادات ناشیانه به راحتی یه قتل صورت میگیره . انگار میشه به یه مرد آروم اروم بگی و اونم منطقی برخورد کنه !!!!!

2740
یعنی با این جور پیشنهادات ناشیانه به راحتی یه قتل صورت میگیره . انگار میشه به یه مرد آروم اروم بگی و ...

نه عزیزم اینجور هم که شما میگید نیست، نمیشه به خاطر ترس  و.... موضوع به این مهمی پنهان کرد، ببن خشم هست و اگه ناشیانه عمل کنن اره ممکن حتی قتل صورت بگیره ولی اگه درست و منطقی پیش برن و در آخر به برادر شون بگن که جریان چیه اتفاقات ناگوار بعدش صورت نمیگیره.... دقیقا این اتفاق برای یکی از دوستای خانوادگی ما افتاد و طوری به همسر خانمه جریان گفتن که خودش ترجیح داد اصلا به روی خودش نیاره و همسرش یه مدت تعقیب کرد و عکس و فیلم گرفت الان هم با همون مدارک اقدام به طلاق و... کرده و دادگاه بر علیه زن رای داده و.... 

قتل یه چیز غیر قابل جبران هست ، فقط یه درصد فکر کن قتل صورت بگیره 

تو فقط یه درصد فکر کن اون زن از دوست پسرش باردار بشه و شوهر بیچاره تا آخر عمرش بی خبر بمونه و یا حتی بدتر بچه که چند ساله شد، به خاطر گروه خونی و مسائل ژنتیکی به یکباره بفهمه که پدر بچه ش یکی دیگست!! 

تو فقط یه درصد فکر کن اون زن از دوست پسرش باردار بشه و شوهر بیچاره تا آخر عمرش بی خبر بمونه و یا حتی ...

یه درصد قتل خیلی فجیع تر از بچه دار شدن نامشروع هست .شما انگار خدا را شکر تو شهر امنی هستید و تا حالا این فجایع را نشنیدید برای همین نسبت به توصیه ای که به بقیه میکنید فکر میکنید مسیولیتی ندارید . در همسایگی فامیل ما ۳ نفر  بی گناه به خاطر یه خبر چینی جانشان را از دست دادن  کل  اهالی مجتنع تا یه هفته تپش قلب و بدن لرزه داشتن . این فقط یه مورد بود . بعد هم خطر قتل خیلی خیلی بیشتر از بچه نامشروع هست