2733
2739
البته ببخشید ... ولی مگه شما با شوهرتون رابطه دارین بچه هاتون میفهمن ؟ البته من نمیدونم مکانشون کجا ...

اگه مدرک داری ثابت کنی به داداشت بگو 

اگه نداری سکوت کن که خودت ضایع میشی 

البته تو اسلام گفتن ابرو بنده ای رو نریزین 

اول مدرک جمع کن نشون خودش بده بگو ادم نشی لوت میدم 

اینجوری بهش یه فرصت دادی حداقل شاید از گناهش برگشت 

من داداش ندارم ولی داشتم تیکه تیکه میکردم زنیکه هرزه رو 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون  قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چ ...

در این حد روشنفکرین؟

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
2731

استارتر بستگی داره دیده هات و شنیده هات چی بوده باشه.چون با چیزایی که گفتی نمیشه مطمئن بود که داره خیانت میکنه. ادم تو حرف ممکنه چیزی رو اشتباه بگه ولی واقعیت نداشته باشه. یا مثلا شما ببینی یه مردی رفت خونه زن داداشت ولی در واقع اون آقا تعمیرکار وسیله ای چیزی باشه. چند تا سیم کارت داشتن هم دلیلی برای خیانت نیست. کلا حرفم اینه تا مطمئن نشدی به کسی  نگو.

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...

چجوری فهمیدی خیانت کرده

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
البته ببخشید ... ولی مگه شما با شوهرتون رابطه دارین بچه هاتون میفهمن ؟ البته من نمیدونم مکانشون کجا ...

من نمیدونم بچه ها چن سالشونه متوجه میشن یا نه آخه با شوهر قضیه فرق میکنه،اینکه ی غریبه با مادرشون درارتباط باشه بالاخره متوجه میشن اگه کسی بیاد خونه اگرم جای دیگه باشه باز اون بچه ها رو باید بزاره جایی و بره ،ک اگه اینطور باشه راحت میشه تعقیبش کرد و آمارشو گرفت

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2740

خیانت جای هیچ توجیهی نداره

از نظر قانونی که ازدواج میکنی و امضا میکنی و بله میگی که همسر یه نفر باشی

از نظر دلی هم که عهد و پیمان میبندی

اگه جای توجیه داشت که هیچکس به کس دیگه وفادار نمیموند و کلا ازدواج بی معنی میشد

به نظر من حتی یه ثانیه فکر کردن تو ذهنت به کس دیگه هم خیانته

کسی که خیانت میکنه خودش گورشو گم کنه و بره بهتره به جای اینکه توجیهای آبکی بیاره

شوهرت بده؟ زنت بده؟ جدا شو بعدا هر غلطی خواستی بکن

تا وقتی متاهلی چه قانونی چه دلی باید متعهد بمونی

کسی هم که توجیه میاره باید با پشت دست زد تو دهنش چون اینجور ادما برای هر کار اشتباهیشون توجیه میارن و از زیر بار اشتباهشون فرار میکنن

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

ی سوال اگه یکی قبلا ب شوهرش خیانت کرده ولی الان دیگه کاری ب کسی نداره و بارداره باید به شوهرش بگی که قبلا زنش چکار کرده؟

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2706