2733
2734
نمیدونم من از اولش هم گفتم حس ششمی نیستم اما حس هام راجب خودم همیشه درست در میاد و راجب بقیه گاهی در ...

واسه منم بگو آزمون قبول میشم یان وحس مهدی ب مریم چیه ممنون 

باهاش ازدواج میکنم کسی که دوسش دارم خوشبختم می‌کنه  دانشگاه میرم  ممنون میشم عزیزدلم جوا ...

تو خیلی دختر آرومی هستی 

خوشبخت جیشی و تو زندگیت رضایت  داری از شرایطت همینو میدونم

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم حست به من چیه؟ کی ازدواج میکنم؟وباکی؟ پسری که توذهنمه حسش نسبت به من چیه؟

عزیزم من حس ششم نیستم فقط گاهی حسام درست درمیاد

نمیدونم واقعا

ولی راجب پسری ک تو ذهنته حسش بهت خوبه ازت خوشش میاد

مرسی عزیزم لطف کردین ♥️

خیلی دنیای دخترونه قشنگی داری 

پر از حس و انرژی خوب 

وای که چقد حس میکنم تو آروم و باشخصیت و خانومی 

پوستتم سفیده قدت زیاد بلند نیست 165 163 این حدودا یا نه 167  یکمم تو پری 

خوشبخت شی عزیزم اره فک کنم با همین اقایی که تو ذهنته ازدواج میکنی 

بله 

ازمون فک نکنم قبول بشی عزیزم بازم بستگی به تلاش خودت داره حس میکنم دیر شروع کردی به خوندن و وقتی هم استارت زدی جدی نگرفتی 

با مهدی هم انگار سر ناسازگاری دارین یا اصن پسره یه جوریه زیادی بیخیاله 

بهت فکر میکنه ولی دوستت نداره

اسی میشه لطفا اینو برام بگی تورو خدا 

محمد امینم به من فکر میکنه ؟ دوس داره من زنش باشم ؟ با هم ازدواج می‌کنیم یا نه ؟ آدم خوبیه میتونم کنارش خوشبخت باشم ؟ 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
ازمون فک نکنم قبول بشی عزیزم بازم بستگی به تلاش خودت داره حس میکنم دیر شروع کردی به خوندن و وقتی هم ...

میشه تورو خدا برا من بگین حالم بده 

محمد امین به من فکر میکنه ؟ دوس داره من زنش شم ؟ آدم خوبیه ؟ میتونه منو خوشبخت کنه ؟ 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
2706