2737
2734
در این حد روشنفکرین؟

الان خیلی از دوستان سوار بر موج احساسات شدن ولی متاسفانه مفهومی ب قضیه نگاه نمیشه..

بحث  روشنفکری نیست بانو

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس منتظر باش اگر کسی هم به خودت خیانت کرد و بهت چیزی نگن از کسی گلایه نکنی

باشه من از کسی انتظار ندارم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
ی سوال اگه یکی قبلا ب شوهرش خیانت کرده ولی الان دیگه کاری ب کسی نداره و بارداره باید به شوهرش بگی که ...

نه. خدا ستار العیوبه. شاید اون آدم توبه کرده. حالا دیگه بارداره پای یه بچه هم وسطه. حتما خدا نخواسته که لو بره. شما هم چیزی نگو

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
ی سوال اگه یکی قبلا ب شوهرش خیانت کرده ولی الان دیگه کاری ب کسی نداره و بارداره باید به شوهرش بگی که ...

نه ،شاید فهمیده و ب قولی توبه کرده باشه از کارش 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
خیانت جای هیچ توجیهی نداره از نظر قانونی که ازدواج میکنی و امضا میکنی و بله میگی که همسر یه نفر باش ...

وااای یه  صحنه ترسیدم ازت 😓😰😰

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2740
خب باید دید زنه پشیمون شده یا نه

پشیمون نشده چون حامله شده دیگه دست برداشته ینی اگه حامله نمیشد هنوزم باهاش بود اینم بگم ب زور خانوادش ازدواج کرد هرچی هم ب شوهرش میگه بیا جدا شیم شوهرش راضی نمیشه

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
الان خیلی از دوستان سوار بر موج احساسات شدن ولی متاسفانه مفهومی ب قضیه نگاه نمیشه.. بحث  روشنف ...

خیانت خیانته حالا هر دلیلی داشته باشه 

نمیتونه با همسرش زندگی کنه جدا بشه نه که بره خیانت کنه مهربان.

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
من نمیدونم بچه ها چن سالشونه متوجه میشن یا نه آخه با شوهر قضیه فرق میکنه،اینکه ی غریبه با مادرشون در ...

اره ولی یه وقت بچه رو تهدید کرده

بچه رو با چیزی خرش کرده 

مثلا بچه کوچک باشه

من دوست نزدیک مادرم همین اتفاق واسه برادرش افتاد

بنده خدا برادرش بعد ده سال فهمید که زنش خیانت کاره

جالبه خواهرش که میشه دوست مادرم قبلا خبر داشت ولی خریت کرد و چیزی نگفت مثلا از این ژست های روشنفکری گرفت و گفت دخالت نمیکنم

آخرش اون زن خیانتکار توسط عده ای از اون مردای هرز کشته میشه چون با ادم حسابی که رابطه نداشته

ولی اخر سر میفته گردن شوهر بیچارش یعنی برادر دوست مادرم

اخر سر بنده خدا رو اعدام میکنن الکی 

و بعدا متوجه میشن که زنه رو یکی دیگه زده کشته

خود دوست مادرم از اون روز روی خوش ندیده میگه کاش میگفتم به برادرم به اینجا نمیکشید

حتی الان به بچه براردش شک داره میگه شاید از برادرم نباشه

جالبه بچش به من میگفت اوایل ک بچه تر بودم مامان منو تهدید میکرد یا پول میداد میرفتم بیرون مغازه اصلا نمیفهمیدم 

نه ،شاید فهمیده و ب قولی توبه کرده باشه از کارش 

توضیح دادم ن فقط چون حامله شده دیگه دست برداشته ازدواجش هم اجباری بوده و هرچی ب شوهرش میگه طلاقم بده شوهرش قبول نمیکنه

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2706