2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دنبال زیر بغل مار میگردیا چیکارش داری اخه

من نمیدونم چرا اینجا هر تاپیکی بزنم هیچوقت حق با من نیست. عجیبه. نه عزیزم من بهانه گیر نیستم اما تو فامیل میبینم پدر شوهرا چقدر و من با عروساشون من نمیگم بشینه باهام بحرفه خب آخه بیاد خونه ما بره پا تلویزیون بعد بگه برید بیرون اگه میخواید حرف بزنید. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
عزیزم بنظرم حساسی اونم بخاطر بارداریته.

نه کاری به بارداری ندارم خونشون هم که میرم 5 الی 6 ساعت فقط دارن سریال های جم میبینن خب حوصلم سر میره آدم به خاطر مهمونش باید کمتر تلویزیون ببینه ما مهمون میاد تی وی رو خاموش میکنیم اصلا قبلا هم از این بی فرهنگی شون بدم میومد که تلویزیون همیشه هست اما توجهشون به تلویزیونه. 

2740
خودت خب باهاش حرف بزن .حالا اکثرا اخبار براشون الویته 😁

حرف هم میزنم محل نمیذاره. دیگه منم حرف نمیزنم اما بدم اومد اومده خونم دو دقیقه نشسته بودیم با مادر شوهرم داشتیم حرف میزدیم گفت اگه میخواین حرف بزنین برین بیرون. 

اوووووووووو چقدر خدایی بیکاری  اخه عروس و پدر شوهر چه حرفی دارن با هم دیگه  این لوس باری ...

منم نگفتم ربط به بارداری داره لوس هم نیستم میگم از ابتدا تا آخر اینطوری بود خونشون هم که میریم همینطورن پس چرا مهمون دعوت میکنن یا میرن مهمونی. 

حرف هم میزنم محل نمیذاره. دیگه منم حرف نمیزنم اما بدم اومد اومده خونم دو دقیقه نشسته بودیم با مادر ش ...

پدر منم همینطوره .نه با عروس خیلی حرف میزنن نه داماد نه بچه ها .اولویت با اخبار 😁دیگه رفتارش برامون عادی شده برای عروس و داماد مون هم عادی شده خیلی وابسته به تلویزیون هست 

یادت باشه عروس ‌‌داماد مهمون نیستن 

باشه بابا شما درست میگید اینجا اگه بگیم پدر شوهر ماد شوهر و شوهر همگی یه دست کتکمون هم زدن همه میگن خب طبیعیه حساس نباش چه عروسی واه واه. اینجا پر از خواهر شوهره بی احترامی خانواده شوهر و شوهر جایی پیدا نیست. 

منم نگفتم ربط به بارداری داره لوس هم نیستم میگم از ابتدا تا آخر اینطوری بود خونشون هم که میریم همینط ...

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندنن 

من اصلا برام این چیزا مهم نیست 

خدایش آدم حرفی نداره با پدر شوهر 

بیاد بشینه ور دلت چی بگه 

باشه بابا شما درست میگید اینجا اگه بگیم پدر شوهر ماد شوهر و شوهر همگی یه دست کتکمون هم زدن همه میگن ...

بعضی با گلایه هم تغییری نمیکنن .اونم تو سن پدرشوهر شما .اگه از این قضیه دلخور هستید با شوخی بیان کنید 

شاید تأثیر داشت 

2706