2726

من حامله ام چند روز پیش پدر شوهر مادرشوهرم اومده بودن یه سری بهم بزنن چند ساعت اونجا بودن 

بعد ما اینجا جامون کمه تلویزیون رو گذاشتیم تو یکی از اتاق ها 

پدر شوهرم از وقتی اومد تا آخر نشسته بود پا تی وی 

بعد من و مادر شوهرمم کنارش نشسته بودیم اختلات میکردیم گفت من میخوام فیلم ببینم اگه میخواین خرف بزنین برین بیرون 

من هیچی نگفتم اما خونشون میریم پا تی ویه اینجا میان اینطورین آخه واسه تلویزیون جایی میرن یا واسه آدمها؟ پدر شوهر دو کلمه نباید حال عروسیشو بپرسه؟ اه

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ناراحتیت بیخوده،اینقدر پر توقع نباشید خودتون هم راحتترین

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ

بابای منم همینه میشینم با مامانم حرف بزنم 2 ثانیه یبار میگه وایسا وایسا ببینم چی میگه  

سخت نگیر 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
ناراحتیت بیخوده،اینقدر پر توقع نباشید خودتون هم راحتترین

پر توقع نیستم پس واسه آدمها جایی نمیان تا رسید رفت پا تی وی تا آخر حسرت به دل موندم دو کلمه با عروسش حرف بزنه تا حالا هم انتقادی نکردم اما دور از ادبه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706