2752
2734
عنوان

چرا انقدر بعضی مردا عوضیییین

563 بازدید | 28 پست

ما نامزدیم حتی رابطه هم داشتیم اما من طبق یسری شرایط نتونسم چند وقت باهاش بخوابم برگشت گفت اگه نمیتونی چرا میگی باهمیم یا مثلا مسئولیت منو گردن گرفتی بگو منم فکر خودم باشم بعد که گفتم منظورت چیه گفت برم تو یه رابطه دیگ😐😐😐

انقدررر راحتتتتت؟ انقدرررر عوضیو بی احساسسسس؟ اینا ادمننن؟ تو اومدی منو گرفتی رابطه داریم بعد توروم زل بزنی اینو بگییییی؟ چطور واقعا

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بعد عوضی هر دفعه ادعا دوست داشتنشم میشه باور نمیکنم بهش بر هم میخورههه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

ایشون دیگ خیلی هول تشریف داره و فقط ب خاطر رابطه زن گرفته ن زندکی و عشق برا همین میگ رابطه نباشه میرم سراغ بعدی!

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

نامزد نمیدونم منظورت چبه

ولی این پسرهدفش همون رابطه بوده

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
بله دقیقا همینقدر عوضی و بی احساس هستن این مرد هم به درد زندگی نمیخوره بیخودی باهاش زیر یه سقف نرو

اینا حیوونن بخدا حیوونم ادمارو دوس داره از حیوونم بدترن😭

اینا حیوونن بخدا حیوونم ادمارو دوس داره از حیوونم بدترن😭

بله خودم تجربه داشتم 

از صد تا حیوون هم بدترن

جالبیش اینه مال من هر شب با من رابطه داشت دنبال بقیه هم بود

اصلا آدم غیر قابل کنترلی هست تو این موضوع

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ایشون دیگ خیلی هول تشریف داره و فقط ب خاطر رابطه زن گرفته ن زندکی و عشق برا همین میگ رابطه نباشه میر ...

بیشعور اون روزم برگشته بود به فلانی میگفت من تازه کلی ازش تعریف میکنم حس کمبود نکنه انگار مثلا من کجو کولم نیاز به تعریف این دارم هیچ خوبیم ندارم

بله خودم تجربه داشتم  از صد تا حیوون هم بدترن جالبیش اینه مال من هر شب با من رابطه داشت دنبال ...

خدا از زمین برشون داره که دل بنده های دیگه رو هم نابود کردن

همشون بویی از غرت نبردن 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2706