2733
2734
اوووووووووو چقدر خدایی بیکاری  اخه عروس و پدر شوهر چه حرفی دارن با هم دیگه  این لوس باری ...

شوهر خالم پدر شوهره والا کیف میکنم میبینم با عروسش کلی حرف میزنه عین پدر و دختر. اگه از ما آدم نیستن آدم زیاد دیدیم حالا اصلا حرف نزنه اما زشته آدمو از اتف خونه خودش بیرون کنه بگه برین بیرون میخوام فیلم ببینم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
بعضی با گلایه هم تغییری نمیکنن .اونم تو سن پدرشوهر شما .اگه از این قضیه دلخور هستید با شوخی بیان کنی ...

من 6 ساله عروسشون شدم تو خونشون که میرم میگم هیچ علاقه ای به جم ندارم اما 6 ساعت همه سریال ها رو پشت سر هم دنبال میکنن اگه یکم با مادر شوهرم بحرفم بهمون میگه ساکت میخوام فیلم ببینم من تا حالا هیچ انتقادی نکردم اما الان حامله بودم اومده بود خونم بهتر بود حال منم بپرسه نه این که بگه برید بیرون فیلم ببینم پس واسه آدمها جایی نمیره واسه تی وی میره. مادر شوهرمم همیشه از ادم انتقاد میکنه گفتم خوبه یه بارم من بگم خب منم ناراحت میشم از این رفتار. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندنن  من اصلا برام این چیزا مهم نیست  خدایش آدم حرفی نداره ...

نگفتم بشینه ور دلم شاید خواستم دو دقیقه گفت و گو کنه نه این که واسه تلویزیون جایی بره بعدم به آدم بگه برو بیرون میخوام فیلم ببینم خب زشته من دیگه از اول تا آخر از اتاق رفتم بیرون و فقط پذیرایی کردم اما بزرگتر هم حرف دهنشو نمی‌فهمه. بیخیال حوصله توضیح ندارم 

2731
حتما ی بار بگو .البته با نرمش بگو .شاید تاثیری داشت 

خب آدم خسته میشه فکر کن هفته ای یه بار باید بری جایی که 7 ساعت تی وی ببینی سریال هایی که دنبال نمیکنی جذابیتی واسه آدم نداره خب. 

حتما ی بار بگو .البته با نرمش بگو .شاید تاثیری داشت 

البته مال تفاوت فرهنگ ها هم هست ما یکی میاد خونمون با طرف خیلی حرف می‌زنیم اصلا تی وی رو خاموش میکنیم اما اونا برعکس. اگه منم عین اونا بودم شاید اذیت نمی‌شدم. 

چند وقت نرو گفتن بیا ،بگو همش تی وی می‌بینید 😁

اینجا هم هر وقت یه چیزیو مطرح میکنم هیچکس درک نمیکنه. ولی خونشون که میرم خیلی حوصلم سر میره زوری تحمل میکنم برام مثل زندانه. 

2740
البته مال تفاوت فرهنگ ها هم هست ما یکی میاد خونمون با طرف خیلی حرف می‌زنیم اصلا تی وی رو خاموش میکنی ...

دقیقا همینطور هست .بعضی حرکات رو شاید ما زشت ندونیم ولی دیگران زشت میدونن .تا رفتارها هضم بشه زمان بر هست .الان برادر من اصلا با همسرم و داماد دیگمون ی کلام حرف نمیزنه مشکلی هم ندارن .فقط حال و احوال دارن .با هم باشند دوساعت شاید دو جلمه حرف بزنن .اوایل برای اونا رفتار داداشم عجیب بود ولی الان عادت کردن.

دقیقا همینطور هست .بعضی حرکات رو شاید ما زشت ندونیم ولی دیگران زشت میدونن .تا رفتارها هضم بشه زمان ب ...

چی بگم. آدمها باید با تناسب با هم ازدواج کنن نه با اختلاف فرهنگی بسیار ما خانواده هامون همو نمی‌پسندم دو ساعت کنار هم نمیتونن بشینن. خیلی تفاوت داریم. از اولش ازدواجمون اشتباه بود. حالا هم باید تا آخر فقط تحمل کرد و پذیرفت. 

اینجا هم هر وقت یه چیزیو مطرح میکنم هیچکس درک نمیکنه. ولی خونشون که میرم خیلی حوصلم سر میره زوری تحم ...

توام ی کاری اونجا انجام بده رمان ببر بخون .چیزی بباف ،یا جدول حل کن .یا ی کاری کن سرت گرم باشه زمان بگذره 

اعصاب خودتون رابخاطره چیزای پیش پاافتاده خوردنکنیدعروس وپدرشوهرزیادصحبت ندارن باهم 

عزیزم بیخیال اما میخواستم بپرسم یعنی رفتار ایشون زشت تبوذه اصلا؟ 

چی بگم. آدمها باید با تناسب با هم ازدواج کنن نه با اختلاف فرهنگی بسیار ما خانواده هامون همو نمی‌پسند ...

درسته گاهی باید پذیرفت و کنار اومد .امیدوارم بتونی با تفاوت ها کنار بیای .گاهی واقعا نمیشه اطرافیان رو تغییر داد .

2706