2733
2734
عنوان

بچه ها چیزی که میترسیدم پیش اومد... دوست خیانتکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 291 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب کرده گفته پس دختره همینجوری به هرزگیش ادامه میداده خوب میشد؟؟؟

ما جای هیچکس نیستیم خدا میبینه و میپوشونه مردم نمیبینن و جار میزنن گاهی به ناجق و با یه سو تفاهم و حرف همسایه جون و زندگی یه نفر نابود میشه عزیزم 

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
خخخ نه بابا منظورم این دنیاست عزیزن همه جا اون که صدردصد جاشون معلومه اگه اعتقاد داشتن که کثافت کاری ...

الان دوست اسی ک خوشبختیشو از دست داد،،،آبروشم رفت،،خدا ستارالعیوبه  ولی بلاخره ی جایی خدا هم ب خشم میاد،،،،

2740
زنه ب درک ،،،ادم بکشه جوونی خودش هدر میشه😯

منم همینو میگم بخدا خودش بدبخت مسشه

چجوری میشه تگ کرد؟ بعضیا گفته بودن خبری شد تگمون کن... نمیدونستم به این زودی خبری میشه و دستش رو میش ...

ولی عزیزم یه چیزی بگم من یه جا یه قضاوتی کردم بعدا چوبشو خوردم سعی کن قضاوتش نکنی و با همسرت اون بنده خدا رو اروم کنین راضیش کن طلاقش بده فقط کاریش نکنه یهو

بازم شوهرش زرنگ بوده خیلیا زنشون سالیان سال همه کار میکنن کسی نمیفهمه،،،،،،،آخرم خانوم مهریه میگیره میره دنبال خوشیش،،،،،دیشب شوهرم میگفت دوستش با دوتا خانوم دوست میشه شوهرشون مامور شهرداری بودن شبا ک شیفتن خانوماشون آزادن،،،،اون بدبختا تو سرما جارو میکشن،،،،اینا عشقو حال،،دنیا بد شده

ولی میدونسته دوست پسر زنه ست. اما میدونسته زیر بار نمیره هرچی این بگه. با حال ناجور برمیگرده خونه با ...

چه تخیلی😬

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706