2733
2739
عنوان

بچه ها چیزی که میترسیدم پیش اومد... دوست خیانتکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 291 پست

خدایا توبه 

من میخوام تا اخر عمر مجرد بمونم

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا خاک تو سر اون دوستت که لیاقت نداشته مرد به این خوبی رو اذیت کرده. یک خانواده و مرد رو از بین بر ...

منم دقیقا تعجب کردم که وسط دعوای آنچنانی پیش بقیه ایشون گوشی بدست دارن تایپ می کنن و قضیه رو تعریف می کنن

نفسم به نفست بنده ، عمرم ، نفسم ، جوونم ، فقط و فقط پسرم
منم دقیقا تعجب کردم که وسط دعوای آنچنانی پیش بقیه ایشون گوشی بدست دارن تایپ می کنن و قضیه رو تعریف م ...

یکسره که وسط دعوا ننشسته بودم...آشپزخونه میرفتم..اتاق میرفتم... اونا دعوا میکردن شوهرم آرومشون میکرد. من میرفتم ده مین باز برمیگشتم. دنبال چی میگردی؟

2731
یکسره که وسط دعوا ننشسته بودم...آشپزخونه میرفتم..اتاق میرفتم... اونا دعوا میکردن شوهرم آرومشون میکرد ...

من جات بودم اون دختره ج.ن.د.ه.رو تو خونم راه نمی دادم والا چه کثیف دلم ریش شد واسه پسره ادامشو باز بگوهاااا ما منتظریم من الان بدبختی های خودم یادم رفت