2737
2739
عنوان

بچه ها چیزی که میترسیدم پیش اومد... دوست خیانتکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 291 پست
بعد ولی زود برمیگرده میره می گرده خونه رو یه چیزی دستگیرش بشه چیزی نمیفهمه و اثری نبوده. تا امروز دا ...

خدا لعنت کنه این همسایه های فضولو اه اه بتوچه اخه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
ولی میدونسته دوست پسر زنه ست. اما میدونسته زیر بار نمیره هرچی این بگه. با حال ناجور برمیگرده خونه با ...

واااای خدا پس چی مردا دنبال عشق و حالن دیگه فکر می‌کرده عاشقشه دختره خاک بر سر آشغال هوس باز

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای🥺🥺🥺 

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

شوهر دوستم حالش به هم میخوره و اینا تا خلاصه یه دست پسره رو میزنه یه دستم دوست منو.... حالا داره میاد اینجا. میگه هنوز به مادرش نگفتم بیاد لاشه ی دخترشو جمع کنه ببره. چون این مدت با شوهر من حرف میزده حالا داره میاد.  واقعا نمیدونم چی میشه....چی پیش میاد.... خیلی ترسناکه شرایط 

2731
باور کن دیدم که میگم

ینی تو جهنم هم رفتی باهاشون عزیزم؟ این دنیا رو ولش کن اون دنیاش مهمه

2738
شوهر دوستم حالش به هم میخوره و اینا تا خلاصه یه دست پسره رو میزنه یه دستم دوست منو.... حالا داره میا ...

واااای بیچاره شوهرش،،،،،خانوم اون علی هم باید بفهمه،،چون عشقو حالشو کرد میره سره زندگیش ولی دوستت بدبخت شد

ولی میدونسته دوست پسر زنه ست. اما میدونسته زیر بار نمیره هرچی این بگه. با حال ناجور برمیگرده خونه با ...

یا امام هشتم این ادمای صبور یهو از خود بیخود میشنا دوستت و میکشه بخدا یه کاری کنین 😢😧

ینی تو جهنم هم رفتی باهاشون عزیزم؟ این دنیا رو ولش کن اون دنیاش مهمه

خخخ نه بابا منظورم این دنیاست عزیزن همه جا اون که صدردصد جاشون معلومه اگه اعتقاد داشتن که کثافت کاری نمی‌کردن

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2706