2733
2739
عنوان

شوهرم هروقت دعوامون میشه زنگ میزنه خانواده ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 69 پست
وای چقدر زشت😐وای دقیقا حالتو درک‌کردم.چقدر شوهرت درکش کمهههه.من اگه ب جات بودم نقطه ضعفش گیر میاردم ...

زشت نیست این خانم کادو دادن با جناق به رخ شوهرش کشیده؟ یه طرفه به قاضی نرو. این خانمم رفتار مناسبی نداره. لابد اون آدمایی هست که همش با شوهرش سر این و اون دعوا داره و هی مقایسه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قسمت اخر جواب میده؟؟؟ من میگم اگه جلوی خانواده شوهر بخوای رد شوهرتو بگی شاید ناراحت شن 

مگ چیزیم پنهان مونده ک بخوای آبروداری کنی؟! 

وقتی مرده خودش جیغ و داد میکنه همه رو خبر میکنه چیزی نمیمونه

بعدم خونواده خودشن حرف شنویش بیشتره

اگ دوتا کلمه نصیحتش کنن شاید سرعقل بیاد 

قند عسل من
2731
مگ چیزیم پنهان مونده ک بخوای آبروداری کنی؟!  وقتی مرده خودش جیغ و داد میکنه همه رو خبر میکنه چ ...

اوهوم

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
زشت نیست این خانم کادو دادن با جناق به رخ شوهرش کشیده؟ یه طرفه به قاضی نرو. این خانمم رفتار مناسبی ن ...

شوهرش هم نیازهای عاطفی این خانم رو برآورده میکرد تا با کسی مقایسه نمیشد 

راه حلش به هیچ وجه آبروریزی نیست

زشت نیست این خانم کادو دادن با جناق به رخ شوهرش کشیده؟ یه طرفه به قاضی نرو. این خانمم رفتار مناسبی ن ...

هر کاری کرده باشه نباید شوهرش گوشی و ورداره زنگ بزنه این و اون.این نهایته بیشعوریه.مگخ باجناق اومده این حرف و زده؟زنش زده .پس باید جواب زنش و بده نه اینکه ب دیگران زنگ بزنه.وقتی ب دیگران زنگ‌میزمه ینی من بدبخت و بی عرضه هستم نمیتونم مشکلاتم رو حل کنم و غیرت ندارم و نمیتونم مسائل زندگیمو بین خودمو زنم نگه دارم.

هر جوری هم بگه اون باید زنگ بزنه به دیگران؟نهایته بیشعوریه اینکار

تو نی نی سایت تاپیک میزنن شوهرم همش منو با جاریم مقایسه میکنه همش بخاطر جاریم دعوا میکنیم همه میگن چه کار زشتی زنگ بزن به جاریت فحش بده حالش جا بیار. یه نفر به خانم نمیگه کارت زشته بوده. اول رفتار خودت درست کن بخاطر کارای این و اون روان خودت بهم نریز مرحله دوم دیدی باز شوهرت الکی زنگ میزنه به خانوادت به خانوادت بگو برخورد جدی کنن

2740
شوهرش هم نیازهای عاطفی این خانم رو برآورده میکرد تا با کسی مقایسه نمیشد  راه حلش به هیچ وجه آب ...

الان خوبه شوهر این خانمم هی بگه از زنداداشم یاد بگیر از زن همسایه یاد بگیر از زن فلانی یاد بگیر!

شوهر منم اینجوری بود اما یه بار مامان بابام شستن و چلوندنش دیگه خفه شد. به نظرت خانوادت باید یه دفعه ...

عزیز چاه باید خودش اب داشته باشه

همسر شما زمینه رو داشته با ی تلنگر احوالش جا امده

همسر من بار ها چلونده شد 

هربار بدتر شد

بار اخر دوماه قهرکرد رفت خونه باباش هفته پیش دوتا غلط کردم ۴تا میخامت گفت برگشت باز شب جمعه همون بساط رو سرم پیاده کرد اینها رو باید بگذاری تو غار تنهایی خودشون فسیل بشن حیف همسر

عزیز چاه باید خودش اب داشته باشه همسر شما زمینه رو داشته با ی تلنگر احوالش جا امده همسر من بار ها ...

شوهرم منم اینجوریه خ دوسدارم جدابشم ازش😢

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
تو نی نی سایت تاپیک میزنن شوهرم همش منو با جاریم مقایسه میکنه همش بخاطر جاریم دعوا میکنیم همه میگن چ ...

من فکر نمیکنم خانمی گفته باشه زنگ بزن جاریتو فحش بده.اونم یه چیزیه بین زن و مرد.اصلا ب دیگران ربطی نداره.ب نظرم همه باید طرف حق و بگیرن.زن و مرد هم نداره.

دو راه داری  بدتر از خودش رفتار کنی که خودشو جمع کنه یا خانوادت وقتی زنگ میرنه ضایعش کنن ...

بدتر رفتار کردم دوسال پیش حالا که باباش سکته کرده بعد دوسال میگه بخاطر اینکه توصدات بلند کردی

عزیز چاه باید خودش اب داشته باشه همسر شما زمینه رو داشته با ی تلنگر احوالش جا امده همسر من بار ها ...

درسته اما وقتی دوبار بزنن تو برجکشون دیگه جرات نمیکنه سر دعوای زن و شوهری تن اونا رو هم بلرزونه

قلبم عشقم امیدم دختر نازم پرنیا❤
2706