2726

بعد خانواده خودشم بغلمونن انقدر داد میزنه وفحش وبد وبیراه که خانواده خودشم میفهمن آرزو بدلم موند یادعوامون نشه یا اگه میشه کسی نفهمه بخدا داغونم حالا این موضوع رابشنوید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهره منم همینجوره انقد بدم میاد از این کارش

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

چندروز پیش خواهرم وشوهرش اینجا بودن شوهرخواهرم کادو اورد داد به زنش شوهرم بعدش امد اما این ماجرا راندید بعد که اونادشام خوردن رفتن من این قضیه رابروی شوهرم اوردم دیدم داد وبیداد کرد وزنگ زد شوهرخواهرم که نمیتونستی کادو توخونتون بدی

2706