2737
2739
عنوان

شوهرم هروقت دعوامون میشه زنگ میزنه خانواده ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدتر رفتار کردم دوسال پیش حالا که باباش سکته کرده بعد دوسال میگه بخاطر اینکه توصدات بلند کردی

بگو حتما تو هم زنگ میزنی خانوادم تا تلافی کنی؟عزیزم با خانوادت صحبت کن.بگو شوهرم زنگ زد گلگی کنه بگید ب ما مربوط نیست یه چیزیه بین خودتون.دیگه هم راجب مشکلاتتون ب ما زنگ نزن.البته محترمانه بگن تا بهونه دستش ندن.بهشون بگو اصلا هم ناراحت نشن چون اخلاقه شوهرت اینجوریه.

من فکر نمیکنم خانمی گفته باشه زنگ بزن جاریتو فحش بده.اونم یه چیزیه بین زن و مرد.اصلا ب دیگران ربطی ن ...

خیلی زیاد میگن .میگن مشکل از جاریته حتما یه کرمی میریزه. یا فلانی مقصره ادبش کن یه کاری کرده شوهرت بهت سرکوفت میزنه کلی هم نفرین میکنن. حق اینه آدم بخاطر رفتارای این و اون به طرف مقابلش سرکوفت نزنه. دعواشون سر بقیه هست که شوهرش زنگ میزنه به اون نفر میگه چرا اینکارو کردی تو خونمون جهنم به پا شده. وگرنه همینطور الکی زنگ بزنه که طرف مقابلش میشورتش میگه بازنت مشکل داری بیجا کردی زنگ زدی به من. مشکلشون ریشه ای هست

2731
میگه مگه نمیگه

هردوتاتون مثل همید. مدام درحال مقایسه زندگیتون هستید. به هم احترام بذارید هرکسی هرطوری هست برای خودش هست. قرار نیست هر رفتاری از بقیه ببینید به طرف مقابل سرکوفت بزنید. مشکلتون ریشه ای هست. حرمتای بینتون از بین رفته. نه رفتارای دیگران تو زندگیتون راه بدید نه دعواتون به گوش دیگران برسونید. 

خیلی زیاد میگن .میگن مشکل از جاریته حتما یه کرمی میریزه. یا فلانی مقصره ادبش کن یه کاری کرده شوهرت ب ...

اونا کار اشتباهی میکنن که این حرف و میزنن.شما هم اگه میدونی کارشون و قضاوتشون اشتباهه پس نباید خودتون هم اینکارو بکنید.باجناق هم هیچ کار اشتباهی نکرده.دوس داشته ب همسرش کادو بده.این اقا حسادت کرده.خانمش اشتباه کرده که طعنه زده.ولی در نهایت زنگ زدن ب اونا اشتباهه.باید مشکلاتشون رو خودشون حل کنن.باجناق شاید دوس داشته باشه سر تا پای خانمش رو جلو اینا طلا بگیره آیا اینا باید زنگ بزنن بهش بگن کارت اشتباهه؟نه .باید خودشون مشکل خودشون و حل کنن

خیلی زیاد میگن .میگن مشکل از جاریته حتما یه کرمی میریزه. یا فلانی مقصره ادبش کن یه کاری کرده شوهرت ب ...

درسته 

جسد جون 

اسم نبود دیگ آخه جسد؟ 

لامصب عکسشم گذاشتی

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
2738
درسته  جسد جون  اسم نبود دیگ آخه جسد؟  لامصب عکسشم گذاشتی

موقع ثبت نام هر اسمی وارد کردم قبول نکرد به شوخی گفتم بذار جسد بنویسم ببینم قبول میکنه سریع قبول کرد  

موقع ثبت نام هر اسمی وارد کردم قبول نکرد به شوخی گفتم بذار جسد بنویسم ببینم قبول میکنه سریع قبول کرد ...

لامصب عکسشم گذاشتی دیگه تکمیل کردی 

😂

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست