2733
2739
عنوان

کیا اینجا زود و تو سن کم ازدواج کردن؟(مثلابین18تا 22)

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 74 پست

پشیمونم چرا۲۱سالگی ازدواج کردم

کلی کار بود مه باید انجام میدادم.

خونوادمم میترسیدن ادم خوبو رد کنم....باید سی سالگی ازدواج میکردم

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰ ازدواج کردم ...خداروشکر میکنم که ازدواج باعث آرامش در من شد واقعا روزهای بلوغ خیلی عذاب میکشیدم ب ...

چرا روزای بلوغ عذاب میکشیدی

دوست دارم دلیلش زد بدونم 

چون من به عنوان یک دختر اصلا اذیت نشدم 

2728
زمانی میتونی ازدواج موفق داشته باشی که فقط به خاطر فرار از تنهایی و نیاز جنسی و کنجکاوی ازدواج نکنی ...

کی حرف از نیاز جنسی زد؟ فقط این نیست. دلم تشکیل خانواده میخواد. میخوام همسر داشته باشم. بچه دوست دارم. هدفمند میخوام زندگی کنم. بسه مجردی و درس و کوفت

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
میدونم نیست. خب اینها بستگی به رفتارهای ما تو رابطه هم داره. اکثر خانم های اینجا شیوه ی درست ارتباطی ...

هنوززوده عزیزم بذار به بلوغ فکری و عاطفی برسی بذار ۲۵_۲۶ رد کنی تازه خودت رو میشناسی الانم با کار و تحصیل سر خودت رو گرم کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

شاید حرف من بتونه باعث آرامش دلتون بشه.البته نمیدونم چطوری بیانش کنم .شاید از دلم بنویسم به دلت بشینه 

من اون زمانی تونستم به حاجتم برسم ، که از خداوند طلبکار دیگه نبودم .قبلش زیاد طلبکار بودم (نمیگم الان شما هستی ها .میگم که من نگاهم را به خدا عوض کردم)

مثلا من چله نمیگرفتم که بشه .من چله میگرفتم که قوی شم !

بعدش دیگه به ازدواج فکر نکردم یه مدتی .ذهنم روی خودسازی و اعتماد به نفس و ... رفته بود و برام اتفاق افتاد ...

سعی کن ارتباطات اجتماعی را از دست ندی و روی خودت و عزت نفس و اعتماد به نفس و چیزای دیگه متمرکز بشی ...سعی نکن جوری باشی که پسری بهت توجه کنه .سعی کن بهترین خودت بشی ...

من فکر میکنم برات اتفاق های خوبی رخ میده ...

بازم نتونستم حق مطلب را ادا کنم .ولی مثل آدمی باش که روی آب خوابیده و خیالش از بابت همه چیز راحته 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
۱۸تا۲۲کجا بود عزیزم.تو به این سنا میگی زود. من ۱۵سالم بودازدواج کردم.هنو۲۲نشدم یه بچه ۲سالو خورده ا ...

توی کلاس 25 نفری دانشگاه من

20 نفر متاهل هستن و اکثرا دوتا بچه دارن 

و درس میخونن 

ازدواج مانع درس نیست

2740
توی کلاس 25 نفری دانشگاه من 20 نفر متاهل هستن و اکثرا دوتا بچه دارن  و درس میخونن  ازدو ...

منم 2 ساله ازدواج کردم میرم دانشگاه الانم ک باردارم مجازی درس میخونم تا زایمانم 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
شاید حرف من بتونه باعث آرامش دلتون بشه.البته نمیدونم چطوری بیانش کنم .شاید از دلم بنویسم به دلت بشین ...

الان دارم گریه میکنم. واقعا خسته ام. کسی هم هست که خدا به لطف خودش کاری کرده از من خوشش اومده. اما شرایط برای اومدن یه خواستگاری من هنوز مهیا نشده. این صبر خسته ام کرده. نمیدونم چه کنم. 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

من با مردی ازدواج کردم که اهله هیچی نیست هیچی میگم یعنی هیچیااااااا....نه مسافرت،نه معاشرت،نه رفت وآمد نه شادی هیچی همه چی براش بی معنیه خیلی پیشش سرکوب شدم بعداز نه سال به خودم اومدم ودارم کارایی که دوست دارمو انجام میدم چه پنهونی چه آشکار...هرچند برام کم نمیزاره از پوشاک و خوردوخوراک و اینجور چیزا با کوچکترین مشکلی ثله دندون درد برام اهمیت قائل میشه و میبرتم دکتر..

شاید حرف من بتونه باعث آرامش دلتون بشه.البته نمیدونم چطوری بیانش کنم .شاید از دلم بنویسم به دلت بشین ...

يعني منظورتون اینه که فکر ازدواج رو کلا رها کردید؟ و از خدا نخواستی عزیزم؟ 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2706