2737
2739

شربت اندانسترون بهش بده فعلا .اگه تا فردا بهتر نشد ببرش دکتر 

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای این ویروس پدر منو دو هفته درآورده 

باز الحمدلله برا بچه کوچولوا توی یکی دو روز خوب میشن 

برا ما بزرگا طولانی میشه. 

اصن اینقدر بالا نیارم و مدام حالت تهوع دارم دهنم سرویس شده 

شدم ۵۰ کیلو همش هی میترسم میگم چیز خطرناکی نباشه حالا فردا جواب آزمایش معدم میاد 

اکسیژن خونمم کم میشه همش

2731
شربت اندانسترون بهش بده فعلا .اگه تا فردا بهتر نشد ببرش دکتر 

نه بنظرم حتی اگه بهتر شد بازم ببرش دکتر چون ویروسش چسبناکه ول کن نیس 

الان خوبی دو دقیقه بعد حالت بد میشه

من امشب استخون دردم گرفتم

نه بنظرم حتی اگه بهتر شد بازم ببرش دکتر چون ویروسش چسبناکه ول کن نیس  الان خوبی دو دقیقه بعد ح ...

اونکه بله .چون بعدش بچه دچار اسهال هم میشه.

من پارسال پسر گرفت نزدیک ۱۰روز مبتلا بود

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2740
هرسال یه جدیدش میاد 

وای همیچین اصن دیگه کلافه شدم بخدا 

من اوان اوایل کرونا سه بار گرفتم سخت بودا ولی نه به اندازه این بخصوص که میش مامانم نیستم و واقعا به لحاظ روحی داغونم از طرفی غذای خوبراینجا نیست بخورم یه نون خشک و ماست گرفتم همونو هی میخورم حتی همونم گلاب به روتون بالا میارم