2733
2734

سلام. راستش من اینجا زیاد درد و دل نمیکنم. اما الان خیلی خیلی خیلی ناراحتم. از اینکه چرا تو تهران به دنیا اومدم. چرا تو خانواده ای به دنیا اومدم که رسم نداشتن دختر زود ازدواج کنه که بیان خواستگاریم. چرا فرهنگ فامیل هامون اینجوری نیست. اصلا چرا خواستگاری نیست. توف به درسی که 3سال کنکور دادم براش. میخوام بگم خوش به حالتون. خوشبخت ها. میدونستید خیلی حسرتتون رو میخورم؟ دارم از غم فرقی که خدا بین من و شما گذاشته میترکم. خدایا شکرت. خیلی نعمت ها به من دادی. اما منم تنهام. اهل دوست پسر نیستم. میترسم از روزی که به گناه کشیده بشم که بعید هم نیست

ولی تا الان خدا کمکم کرده توی تنهاییم. خب منم دلم عشق میخواد. اما ازدواج. ولاغیر...! خواستم بگم خوشبخت ترینید. منم هستم اما شما بیشتر. خوش به حالتون. خداحافظ. دلم پره غمه. خوشبخت بشید الهی. ❤️❤️❤️

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

من۲۱.

ولی برگردم عقب تا۲۵مجرد میموندم. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم انشاالله قسمت شما

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2731

چرا فکر میکنی ازدواج دروازه عشق و محبت و خوشبختیه ؟ تاپیکای اینجا رو دقیق بخون

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

ایشالا ک ب زودی ازدواج میکنی 

من 20 سالگی ازدواج کردم 

الان هم 22 سالمه ک امروز  فهمیدم حاملم 🤩

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

آیه ۲۲انفال اگه اشتباه نکنم که می‌فرماید 

ربنا هب لنا من ازواجنا وذریتنا قره اعین وجعلنا للمتقین اماما 

رو ۷۰بار بعد نمازات بخون وتوکلت به خداباشه ان شااالله معنی آیه نصبیت میشه

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706