2737
2734
خوشبحالتون کاش من هم بتونم چ ورزشهایی؟

خیلی سریع جواب میگیری به شرطی که از اول خیلی سخت نکنی برای خودت که کم بیاری حتما مصرف پروتئین روزانه رو داشته باش مثله قارچ و حبوبات روزانه ۴۵ دقیقه ورزش نان لواش حذف کن جاش نان سنگگ بیار توی وعده های روزانه که هم ریزش مو نگیری هم که معده رو تقویت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@بامدادخمار     سلام  من امروز رژیمم رو طبق چیزایی که گفته بودین شروع کردم گروه ن ...

من رقیب نداشتم خیلیم فعاال نبودم کلا کم حرفم منتها خیلی تایپیکو دنبال میکردم انگیزه# رو میخوندم سعی میکردم پایبند باشم 

2731
میشه سوال های ک از بامداد خمار پرسیدم جواب بدین؟ من زیاد وارد نیستم پست بالا هست

اگه میخوای با سرگروهت در ارتباط باشی تگش کن واسش گزارش روزانه بزن که نتونی تقلب کنی رقیبم پیدا کنی بهتره انگیزه میشه برات

2738
@بامدادخمار     سلام  من امروز رژیمم رو طبق چیزایی که گفته بودین شروع کردم گروه ن ...

سلام عزیزم 

بیا تو تاپیک و اونجا سرگروهت رو تگ کن و از بین بچه های نارنجی برای خودت رقیب پیدا کن تو تاپیک باشی بهتره https://www.ninisite.com/discussion/topic/5578841/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار-تاپیک-جامع-چالش-جدید

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@سمیه1396     سلام گلم من امروز رژیم رو شروع کردم وزنم ۷۵هدفم۶۰ میشه منو راهنمایی کنی ...

سلام عزیزم

خوش اومدی👏👏👏👏👏

بامداد جان برات توضیح  کامل دادن..

داخل لینکی که برات فرستادن بیا..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706