2737
2739
عنوان

سلام بچه ها تو رو خدا بیاید کمک دارم دیوونه میشم مشکلم خیلی ناجوره

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 28 پست
خیلی  دعام کنید لطفا شهادت خانوم فاطمه زهرا نزدیکه شاید خدا معجزه کنه

چشم عزیزم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی  دعام کنید لطفا شهادت خانوم فاطمه زهرا نزدیکه شاید خدا معجزه کنه

عزیزم منبع آلودگی رو پیدا کنید سم پاش به ما گفت تو تشک تختت تخم گذاشتن تمام رختخواب ها و تشک هارو انداختم دور

خدایا شکرت🙏💙💜
عزیزم منبع آلودگی رو پیدا کنید سم پاش به ما گفت تو تشک تختت تخم گذاشتن تمام رختخواب ها و تشک هارو ان ...

ما این مشکلو تو خونه مادرم داریم و بنده خدا قدرت مالیش اونقدر نیست که بتونه وسایل جایگزین بخره ولی با این حال اول تو پشتی هاش بودن تمام پشتی و به اضافه کلی از رختخواب ها رو ریختیم دور.

اما مثلا مبلمانشو چطور دور بندازه وقتی حتی مبل دست دوم هم کمتر از ۳میلیون نیست؟

2742
عزیزم منبع آلودگی رو پیدا کنید سم پاش به ما گفت تو تشک تختت تخم گذاشتن تمام رختخواب ها و تشک هارو ان ...

الان شما اونا رو ریختید دور و یه بار سمپاشی کردید کلا ریشه کن شدن خانومی؟؟

نظافت خونتون مشکل داره حتما

مواد غذایی ریز میز میافته تو خونتون

رطوبت میده خونتون

همشون جذب مواد غذایی میشن

اول مواد غذایی رو ریشه کن از تو آشپزخونه یا خونه

حتی گرد نان هم نباید بریزه در این حد

بعدش برو عطاری سم قوی بگیر بزن 

خدایا هر نفس شکرت😘🤗😍😍
نظافت خونتون مشکل داره حتما مواد غذایی ریز میز میافته تو خونتون رطوبت میده خونتون همشون جذب مواد ...

عزیزم‌شما ساس رو با سوسک اشتباه گرفتی کلا

ساس یه حشره خونخواره و جز خون هیچ چیز دیگه ای نمیخورهچون فقط نیش داره پس ارتباطی به نظافت نداره به اون صورت بعدم ما خودمون وسواسی هستیم و سالی دوبار خونه تکونی میکنیم تو همین دوره ای که مردم چندسال یه بار خونه تکونی میکنن.دائما جارو و دستمال تو دستمونه.

بعدم اگه کامل خونده باشید نوشتم که سم عطاری زدیم اما جواب نگرفتیم.

ضمنا این مشکل از واحد همسایه مون به خونه ما سرایت کرده چیزی که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد.

2738

عزیزم من خودم باهاشون درگیر بودم. راهش فقط سم زدن خونه با قرص برنجه. خودتم نمیتونی این کارو انجام بدی چون خیلی خطرناکه اگه گازشو استشمام کنی خطر مرگ داره. اگه مشهدی آدرس بدم که از کجا بگیری و بدی برات بزنن. 

خونه مامانم ساس زد ی سم خرید یادم نیست اسمش چی بود پودر بود سفید مثل گچ ،با آب قاطیش میکردیم بعد به در و دیوار و رو فرش کلا رو وسایل کل ریختیم خداروشکر همون یبار رفت،با دور ریختن وسایل هیچی درست نمیشه حتی ما لباسامون تو آب جوش میجوشندیم ولی فایده نداره ،فقط سم قوی بگیر   

خونه مامانم ساس زد ی سم خرید یادم نیست اسمش چی بود پودر بود سفید مثل گچ ،با آب قاطیش میکردیم بعد به ...

میشه لطفا اسم سم رو از مادرتون بپرسین بهم خبر بدین. ممنون میشم اگه این کارو بکنید لطف بزرگی در حقم کردین. خیییلیییی درگیر این مسئله (ساس) هستیم سمپاشی کردیم ولی فایده نداشت بازم هستن.

سلام مشکلتون حل شد؟  تو خونه ما هم ساس هست.  سم پاشی کردیم ولی باز همشون از بین نرفتن. خوا ...

سلام بله خدارو میلیون ها مرتبه شکر که حل شد.حتما حتما سمپاش متخصص و با ضمانت کتبی و معتبر بیارید و هر توصیه ای میکنن گوش بدید و دقییییق رعایت کنید.البته شرط اول لطف و عنایت خداست که به هیچ عنوان ازش غافل نشید.