2726

خانومای گل لطف میکنید هرکس هر تجربه ای که درمورد ریشه کن کردن ساس داره اینجا برام بنویسه تو رو خدا بیاید بنویسید

😔😔🤦‍♀️

خواهش میکنم فقط تجربه های موفق و راه هایی که خودتون امتحان کردید و ازش جواب قطعی گرفتید رو بگید نه چیزایی که شنیدید.🤦‍♀️فقط راه هایی که مطمئن هستید

تو رو خدا کمکم کنید هرکار میکنم تمومی ندارن😭😭😭😭🤦‍♀️🤷‍♀️

دعاگوتون هستم

برو سم فروشی بهت سمشو میده ریشه کن میشه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساس چیه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2728
خب چی

نوشتم دیگه عزیزم ساس افتاده به خونمون هرکار میکنیم دو ماهه،ولی ریشه کن نشد هست هنوز و نیش میزنه

خواهش کردم هرکس داشته و موفق شده ریشه کن کنه به منم کمک کنه با تجربیاتش😔😔😔🙏🙏

برو سم فروشی بهت سمشو میده ریشه کن میشه

رفتم 

به خدا ۳بار سمپاشی کردیم

هم شرکتی و سم صنعتی

هم با اسپری کامن 

هم سم عطاری که بهش میگن سم دوقلو

هم خاک دیاتومه

هم دستگاه دفع حشرات که تلویزیون تبلیغ میکنه

هم خونه تکونی

هم نذر و نیاز😔😔

رفتم  به خدا ۳بار سمپاشی کردیم هم شرکتی و سم صنعتی هم با اسپری کامن  هم سم عطاری که به ...

عزیزم بیشتر تو درز مبل و پشتی میرن اونجارو باید خیلی دقت کنی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
اکی ازین حشره کش مایع قدیمیا فایده نداره به نظرت

نه گلم زدیم

سمپاشی شرکتی هم کردیم

دستگاهم زدیم 

از عطاری هم سم مخصوص گرفتیم

همشون میگن این سم رو بزنی ریشه شونو میخشکونه ولی انگار نه انگار

قربونت برم برات فرستادمشون اخه واسه چی گریه میکنی😢😟 توکلت به خدا باشه مطمئن باش درست میشه

ممنون گلم

به خدا روزگارمونو سیاه کردن

خدا سر هیچکس نیاره این بلا رو دیگه خسته شدیم از بوی سم و شست و شو و آوارگی

عزیزم بیشتر تو درز مبل و پشتی میرن اونجارو باید خیلی دقت کنی

پشتی که هرچی داشتیم انداختیم دور 

مبل ها رو هم غرق سم کردیم و شستیم یه عالمه هم جارو میکشم همه جا رو

پشتی که هرچی داشتیم انداختیم دور  مبل ها رو هم غرق سم کردیم و شستیم یه عالمه هم جارو میکشم همه ...

اوه دیگه واقعا سخته

2706