2737
2734

که یه عده از ادما واقعا کم عقل و بیکار هستن که وقت براشون مهم نیست و هرچقدر الافشون کنن براشون مهم نیست یادبگیریم فرهنگ سازی کنیم و شعور داشته باشیم و برای خودمون ارزش قائل بشیم تا دیگران ساعت ها از وقتمون رو تلف نکنن تا دو تا جمله حرف بزنن بهمون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حیف اون همه بروزرسانی😑

کدوم‌تاپیک بوده لینکش میفرستی

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

خوب شاید براش مشکل پیش اومده

قبلش که بنده خدا داش تعریف میکرد

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓

شماهم یاد بگیرید قضاوت نکنید شاید بنده خدا مشکلی براش پیش اومده باشه 

کسایی ک ناراضی هستن همیشه بهتره تاپیکو ترک کنن و نع گزارش بزنن و نه انر ونهیی کنن ب دیگران

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2740

واقعا شورشو دراوردن بنده خدا تاپیک میزنه تا یکم خالی شه درددل کنه یه مشت ادم بی حوصله تعطیل میکنن خب عزیزم وقت و حوصله تاپیک باز کردن نداری مجبورت که نکردن ای بابا😑

[QUOTE=171931438]سرکاری بود؟[/QUOT یهو استارتر اف شد و رفت 

اره دیدم یهو غیب شد

ناااموسا لایک نکنین....😐خیلی ضدحاله😬تاپیک باحال دیدین منم تگ کنین 😁😁 ممنون میشم اگه ی صلواتم واسه مشکلم بفرستین😘😘
شماهم یاد بگیرید قضاوت نکنید شاید بنده خدا مشکلی براش پیش اومده باشه  کسایی ک ناراضی هستن همیش ...

نه من همیشه این کارو میکنم و عادتمو ترک نمیکنم تا همه یاد بگیرن از قبل تایپ کنن و برای پربازدید شدن بقیه رو الاف نکننن

بزنمت؟😡😡حق نداری بری تو اینجور تاپسکا وگرنه با درخت پیوندت میزنم(امضات)

😂😂😂زیادی کتکم زدی دیگه😥آره راست میگب ولش کن فردا دیوونه میشم میفتم‌جون شوهر بخت برگشته

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
نه من همیشه این کارو میکنم و عادتمو ترک نمیکنم تا همه یاد بگیرن از قبل تایپ کنن و برای پربازدید شدن ...

یجوری میگی پربازدید انگار جایزه نوبل میدن 

شل کن عزیز من 

همه مث هم نیستن شما ناراحتی همچین تامیکارو ترک کن زورت نکردن🌹

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2706