2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

محدوده خاصی نداره گاهی پنج گاهی بیشتر گاهی یک گاهی هیچی

اصولا ییار ارایشگاه میرم

موهامو سالی یبار لایت یا دکلره میکنم رنگ ساده خوشم نمیاد

لباسم در حد نیاز مثلا مهمونی باشه میخرم لبسا بیرون زیاد دارم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

فقط خرج لباس کیف کفش اونم ۴ ماهی ی بار 

دیگه هیچ ...چون خودم اصلاح میکنم و موهامم رنگ 

ناخنمم بلند گذاشتم لاک میزنم   شوهرمم قدرمو نمیدونه با این حال😅

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

200 300 ارایشگاه فقط همین

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

تا مقداری که کارتم خالی شه 

حالا هر چقدر تو کارت باشه 

قبلا خیلی اهل حساب کتاب بودم 

دیگه خسته شدم 

زدم در بی خیالی دیگه 

مگه چقدر زنده هستیم 

زندگی هم که سخت تر شده 

دیگه حداقل خودم به خودم سخت نمیگیرم 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

بالای ۵میلیون

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

خب من ارایشگاه فقط برا ابرو میرم اهل کارای دیگ نیستم

لباس هم هروقت نیازشه میخرم کلا خیلی کم خرجم

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

۷۰۰ باشگاه

۷۰۰ لیزر

در ماه یه تیکه لوازم آرایشی ۴۰۰ ۵۰۰

لباسم هرماه نمیخرم هر ۲ماه اینا

من اصلا بچه دوست نداشتم چشامو وا کردم دیدم دلم میخواد یه دخترکوچولو داشته باشم که باباش تو باشی امیدوارم که بشه❤
2706