2733
2734
عنوان

پولدارابیایدجمع شیدببینم دغدغه هاتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6210 بازدید | 265 پست
چرانمیبری ترک اعتیاد

فکر میکنی راحته

من اعتیاد ب گل و ماش. دارم

اواسط ترک کردم بازم ولی کشیدم یواشکی چون تو خونه زندانی بودم نمیذاشتن برم بیرون بخاطر یسری دلایل از بوش فهمیدن

موقع کشیدن انگار خودم راه نمیرفتم یکی منو کنترل میکرد.

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
اینکه مشکلی نیست شما خودت بروسمتش بغلش کن شاید اخلاقشه مهم پوله که دارید خوشبختید بی پولی خیلی سخته ...

منم مغرورم یبار رفتم بغلش کردم از بیرون میومد تا رفتم سمتش گف وای دستام کثیفه بزار بشورم رفت کنار بعدم دیگ نرمال اومد نشست نهارشو خورد منم بهم برخورد دیگ سه ساله نرفتم سمتش😬 موقع رابطه و اینا شاید یکم احساسات بخرج بده ، منم خیلی احساساتی سختمه اینجوری 

یبار خواستم جدا شم گف خجالت بکش برو دادگاه ببین سطح دغدغه ها چیه بعد سر این موضوع خودتو اذیت کن میگه من بی احساسم دس خودم نیست ، زندگی با ادم بی احساس هم سخته واقعا

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از افراد اقوام من جزو بزرگترین ثروتمندای یک شهر بزرگ هست اما به قول دخترش آرزوی یک لازانیا به دلش مانده چون بشدت خسیس هست. چند روز پیش یکی از دوستام گفت رفته برای خودش قبر خریده چون سنش خیلی بالاست

2731

من پدرم رئیس بانکه مرکزیه ومادرم معاون شرکت نفت وبرادربزرگم رئیس بیمارستان وخواهرم پزشک اطفاله وخودم کارمندهیئت ورزشی بانوان وقشرمتوسط روبه بالابه حساب میاییم ولی یادم نمیادآخرین بار کی همه درکنارهم بودیم کی باهم مسافرت رفتیم تایادم بوده هیچ حس صمیمانه خواهربرادریو تجربه نکردم ویا مثلا توفامیل عشق پدرومادرم زبانزده همس ولی خودمون میدونیم که سیانماییه و توخونه یکبار درکنار هم باارامش صحبت نکردن تابوده سردی وبحث ومتلک و همه چی اونطور که دیده میشه نیست 

فکر میکنی راحته من اعتیاد ب گل و ماش. دارم اواسط ترک کردم بازم ولی کشیدم یواشکی چون تو خونه زندانی ...

خواهریک سوال بدن دردداره نکشی

مثل خودارضایی که دست خودت نیست مجبورت میکنه بدنت انجام بدی 

ده ها بار بردیم ولی فایده ای نداشته  الانم مامور ها تو پارک دیدنش بردنش کمپ😭😭 توروخدا براش ...

توشرکت مایکی هست شبهاتوپارک روصندلی میخابه بخاطرموادنمیره خونشون 

هروقت موادمیکشی بعداش پشیمونی نمیاره براتون

منم مغرورم یبار رفتم بغلش کردم از بیرون میومد تا رفتم سمتش گف وای دستام کثیفه بزار بشورم رفت کنار بع ...

نه یبار چند بار احساسات بخرج بده اونم کم کم یاد میگیره بعضی مردا اینطورن ولی قلبا خانوماشونو دوست دارن همین که دوستت داره بهتون اهمیت میده خودش کلیه خوشبخت باشید درکنار هم...میشه برای منم دعا کنید خیلی گرفتارم خیلی خیلی یه لباسی داشتم گذاشتم دیوار برای فروش بفروشم برای بچم کیک بخرم با پیتزا ازکیه میخاد اما ندارم بخرم

به نظرم پولدار ها بیشتر از هر کسی به پول فکر میکنن

که تونستن پولدار بشن

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی

من یه موز برداشتم اون گوشه نشستم دارم نگاشون میکنم😪

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه