2733
2739
عنوان

مورفولوژی پایین اسپرم با دارو درمان میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69455 بازدید | 95 پست

بانو سارا جان و هدیه جان و لاوین جان خواهشا هر کسی اطلاعات درست داره بگه.

همسر منم مورفولوژیش 4 درصد فقط نرماله اما تعداد اسپرمش 171 میلیونه و تحرک اسپرم هاش هم 40 به بالا هست و نرماله. خواستم ببینم چه کاری باید انجام بدیم و ایا قابل درماااانههه؟؟؟خواهشا زود جواب بدیددد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رها جون همسر من مشکل تعداد و حرکت نداره .اتفاقا هم تعدادش و هم حرکتش خیلی خوبه .فکر کنم خرنوب برای ه ...

لاوین جون میشه بگی بالاخره چطوری نتیجه گرفتی چون همسر منم همین مشکل رو داره ؟

خواهش میکنم راهنماییم کن خدا نگهدار نی نی ت باشه

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت...💚💐💚رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
2731
استارتر شما چه داروهايي استفاده كرد  چقد بعدش باردار شدي

گلمر جون شما هم همسرتون مشکل مورفولوژی داشت ؟

میشه بگی چطور به نتیجه رسیدید؟

خدا برات نی نیتو نگه داره

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت...💚💐💚رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
گلمر جون شما هم همسرتون مشکل مورفولوژی داشت ؟ میشه بگی چطور به نتیجه رسیدید؟ خدا برات نی نیتو نگه ...

عزيزم من مورفو رو ٦يا ٧بود تو مركز كه نرمال بالاي ٤

بيرون كه ازمايش داديم ٤٠درصدبود

قرص هم حتي دكتر نداد گفت همچي خوبه

ولي من بهش فرتيل ايد دادم

ايشالله به زودي نيني بياد تو دلت

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
عزيزم من مورفو رو ٦يا ٧بود تو مركز كه نرمال بالاي ٤ بيرون كه ازمايش داديم ٤٠درصدبود قرص هم حتي دكت ...

یک دنیا ازت ممنونم که جوابم رو دادی مامانی 

اتفاقا منم فرتیل اید میدم به همسرم توکل برخدا بلکه آی یو ای برام نتیجه بده

یک دنیا ازت ممنونم که جوابم رو دادی مامانی  اتفاقا منم فرتیل اید میدم به همسرم توکل برخدا بلکه ...

ايشالله كه طبيعي باردار ميشي اگه تحرك خوبه

من تحركش ٧٠بود واسه همين ماه ٤حامله شدم

توام اگه تحرك داره اصلا نترس و توكل كن به خدا

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2738
ايشالله كه طبيعي باردار ميشي اگه تحرك خوبه من تحركش ٧٠بود واسه همين ماه ٤حامله شدم توام اگه تحرك د ...

چشم ممنون از امیدواری که بهم دادی مامی جون😘😘😘😘😘😘😘😘😘

رها جون همسر من مشکل تعداد و حرکت نداره .اتفاقا هم تعدادش و هم حرکتش خیلی خوبه .فکر کنم خرنوب برای ه ...

عزیزم چجوری باردار شدید؟همسرمنم مشکل همسر شمارو داره چه داروویی خوردن

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️
عزیزم چطوری همسرتون با چی خوب شد ؟

تاپیکش هست. با جراحی به روش میکروسرجری. داروهای بعد عمل هم ویتامین ای و سی و پنتوکسی فیلین بودن. که کلا یکماه هم نشد که همسرم خورد. اخر همون ماهی که عمل کرد من باردار شدم. که لطف خدا بود به ما.

بانو سارا جان و هدیه جان و لاوین جان خواهشا هر کسی اطلاعات درست داره بگه. همسر منم مورفولوژیش 4 درص ...

سلام.۴درصد که خوبه.مشکل همسرتون چیه؟تاپیک ناجی اسپرم رو بخونید.ان شاا..به درد تون بخوره

😍😍😍😍😍😘😘😘
لاوین جان شوهر من مورفولوژی اسپرمش صفره ولی دکتر گفت درمان میشه

سلام عزیزم شما موفق شدین مورفولوژی اسپرم همسرتون رو درمان کنین  و باردار بشین?

خدایاااااااااااااااا شکرت از هرچیز که تو واسم رقم میزنی   

سلام دوستان من ۸ ماه پیش سقط داشتم به دلیل تشکیل نشدن قلب رفتم دکتر برا اقدام گفتن همسرت ازمایش اسپرم بده تعداد اسپرم ۲۴۵ وتحرکشم ۴۵ ولی موفورلوژی ۲الی ۳ تو مرکز ناباروری از داد تقریبا همون ۳ حالم بده راهنمایی کنید به نظرتون با دارو حل میشه ۸ ماه پیش به یک بار اقدام باردار شدم ولی سقط شد 😭😭 لطفااااا حوابم بدین 

2706