2733
2734
عنوان

مورفولوژی پایین اسپرم با دارو درمان میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69455 بازدید | 95 پست
عزیزم چکارکردی که درمان شد خاهشا به منم بگو ۲ سال منتظرم شوهرم مشکل داره مورفو ۳ هست حرکت رو به جلو ...

ببخشید الان پیامتونو دیدم.من دیر به دیر ان میشم😶😶ویتامین دی.ویتامین ث.و سیلیسوم روزی ۱ عدد که دکتر داد.خرنوب هم ۴ ماه مصرف کرد.ماه اول شب و صبح.ماهای دیگه فقط شب.خودم قرص ول من گرفتم روزی یکی میدادم.قرص جلبک اسپیرولینا .مال المان فکر کنم اگر اشتباه نکنم از همه بهتره.گرفتن روزی ۱ عدد با شریبت خاکشیر کم شیرینی بهش میدادم.لباس زیرشو ازادو پاچه دار براش گرفتم که بیضه ها (ببخشید)گرم نشه.موقع شستشو بعد از دستشوی با ابسرد خودشو میشست.هر وقت از لب تاپ استفاده میکرد.اونو روی شکم و پاش نمیگذاشت.یه مشت نخود ابگوشتی تو هب ریختم شب تا صبح.بعد ابشو هم خودم .هم همسرم میخوردیم.با غذا مون زیتون مصرف میکردیم.چوب دارچین گرفتم تو ۲لیتر اب جوشاندم.وقتی یه لیتر از ابش باقی موند خاموش کردم.گذاشتم سرد بشه.بعد تو شیشه ریختم.تو یخچال.بجای اب ازش استفاده میکرد.

ان شاا..به زودی حاجت روا میشید

😍😍😍😍😍😘😘😘
ببخشید الان پیامتونو دیدم.من دیر به دیر ان میشم😶😶ویتامین دی.ویتامین ث.و سیلیسوم روزی ۱ عدد که دکتر ...

گلم اسپریژن مصرف میکنه خوبه به نظرت؟؟تمام ویتامین هارو داره داخلش . خرنوب این ماه میگیرم براش.توماه چندم باردارشدی عزیزم؟ مورفو شوهرم ۳😔😔😔عملم کرد پارسال اما باردارنشدم هنوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم اسپریژن مصرف میکنه خوبه به نظرت؟؟تمام ویتامین هارو داره داخلش . خرنوب این ماه میگیرم براش.توماه ...

عزیزم نمیدونم .اگر دکتر داده مصرف کنید.ارامش داشته باشید و بهش فکر نکنید.من۳یا ۴ماه بعدش باردار شدم.درست زمانی که اصلا بهش فکر نمیکردم.و قرار بود از ماه بعدش دوباره دارو ها رو از سر شروع کنم.توکلت به خدا باشه.حتما باردار میشی.

😍😍😍😍😍😘😘😘
2728
میشه اسم دکترتون رو معرفی کنید؟ اسم دکتر همسرتون چیه؟ منم سقط داشتم ، قبلش آزمایش اسپرم داده بودیم ...

سلام عزیزم بسلامتی شما بچه دار شدین؟میشه لطف کنید بگید چطور مشکل مورفولوژی همسرتون حل شد و اینکه مورفولوژیشون چند بود؟