2733
2739
عنوان

ادم خوارهای نی نی سایت

216 بازدید | 25 پست

تو امضام نوشتم که نظرم برای استارتره....یک مشت بیکار چادر بسته به کمر نشستن تو تاپیکها....تا کسی کامنت میذاره با جیغ جیغ و بی ادبی چیزی که لایق خودشون هست رو میگن و درسته ادمو قورت میدن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

دقیقا👌

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😂😂😂😂

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
2742
2738
کی گفته که همشون چادر بسته به کمر هستن 

این یک اصلاحه...معمولا به زن های سلیطه این اصطلاح رو میگن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
عزیزم برو ددی سایت تا قدر اینجا رو بدونی😁

اونحا دیگه کجاست😑

بعضی کاربرام هستن ک دور از شما و دوستان عقده دارن گویا

طرف الان تاپیک زده ک یکی بهم تیکه انداخته خدا سر عروسش و بچش اورد حالا تیکه چی بوده بارداری چرا همش استراحت میکنی

گفتم اهمیت نده ب حرف کسی من حرف دیگران و متلک هاشون برام مهم نیست هرچی لایق خودشو خانوادش بود بارم کرد

دیگه جوابشو ندادم.

خدا زده ک اینطوریه من دیگه چی بگم.

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
2706