2733
2734
عنوان

مورفولوژی پایین اسپرم با دارو درمان میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69455 بازدید | 95 پست
برای تقویت اسپرم شوشوها
جوانه گندم....تخم مرغ محلی...پیاز...عرق کاسنی....انار....خاک شیر....جیگرهفته ای حداقل 2بار....اب هویج هرروز....حجامت.....قرص ول من که این قرص ویتامینEوزینک وال کارنتین وسلنیوم وجینسینگ وفولیک اسیدوویتامین سی داره هروزاین قرص مصرف شه....قرص افرودیت....چهارمغز....کنجد.....عسل.....خرما.....شیرموز.....شیرخرما.....معجون عطاری.....دم کرده چوب دارچین وچوب زنجبیل گل گاوزبان وسنبل طیب ونبات وعسل وهل.......نخودپخته....تمشک....انجیر...سیاه دانه....غذای ابکی واش وسوپ....کرفس یااب کرفس.....نارگیل...روغن کنجدوروغن زیتون فرابکریابکر بدون تصفیه..قرص فورماتون...خوردن سبزی همراه غذا
لاوین جون عزیزم خرنوب رو مورفولوژی هم تأثیر گذاره خیلی ها بودن که با مصرفش مورفولوژی شون هم رفته بالا
اگه خواستی من وارد میکنم و میفروشم. بیا به این کلوپ
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=8-8-1392
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لاوین جان میشه بپرسم دکترتون چه دارویی داد؟
خدایا شکرت، بالاخره قلب تشکیل شد. دو بار سقط به علت توقف رشد در هفته پنج، مشکل اسپرم شوهرم و سیستم ایمنی خودم، میکرو بیمارستان آبان خانم دکتر رزا مقدم، شکر خدا با اولین انتقال مثبت شد
2728
سلام دوستان من دوازده تا جنین دارم که 4ماه قبل تشکیل و فریز شدن اما به دلایل شخصی از ادمه درمان منصرف شدم. الان میخوام اونها و اهدا کنم. اگر کسی مایله ی میل بده تا با هم صحبت کنیم./
2740

سلام

بچه ها من سه ماه پیش سقط داشتم. دلیلشم تشکیل نشدن قلب جنین بود.

حالا همسرم آزمایش داده. واریکوسل نداشت. موفولوژی هم 27 درصد بوده که باید بالای 30 باشه. Motility A+B هم 41 درصد بوده که باید بالای 50 می بود.

دکتر دارو داده به همراه ویتامین ای و زینک و سلنیوم. گفت اگر تا سه ماه باردار نشدید باید برید آی وی اف !!!!!!

خل شدم انقدر فکر کردم. 

سلام بچه ها من سه ماه پیش سقط داشتم. دلیلشم تشکیل نشدن قلب جنین بود. حالا همسرم آزمایش داده. واری ...

میشه اسم دکترتون رو معرفی کنید؟ اسم دکتر همسرتون چیه؟

منم سقط داشتم ، قبلش آزمایش اسپرم داده بودیم ، مورفولوژی مشکل داشت اصلا باورم نمیشد باردار شدم ولی منجر به سقط شد ، یه حدس که می زنم اینکه شاید بخاطر مشکل اسپرم و ضعفش بچه سقط شده ،

تو رو خدا اگه کسی این مشکل رو داشته و با دارو درمان شده به من اطلاع بده

ایشاله مشکلشون زودتر حل بشه .دکتر به ما گفت نهایتش اگه خوب نشد iui کنیم .میخوام ببینم اگه دارو جواب ...

سعی کنید پیش چندتا دکتر برسد حتما اگه سمت کرج هستید دکتر اورولوژی خوبیه اگه احتیاج به عمل باشه میگه وگرنه عمل نمی کنه دارو میده بنظرم چندتا دکتر حتما برید

2706