2737
2739
بگو زن حسابی از داراییت لذت ببر ..پس فردا میوفتی میمیری همش میرسه ب ما سالی یبارم سر قب ت نمیام فاتح ...

چیکار دارم چیزی بگم ناراحت میشه این حرفو شوهرم همش بهش میگه

هز چقدرم ولخرجی میکرد نهایتش ۵ میلیارد کم تر ملک داشت الان بالای ۱۰۰ میلیارد ملک داره بخدا😂با خسیسی ...

البته خوش به حال بچه‌هاش اونا نمیخورن بچه‌ها بعداً بریز و بپاش دارن

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زن عموی شوهرم دندان پزشکه عموی شوهرمم لوازم ابزار ماشین و....  داره 

شوهر من شوهر من واسه عروسیه اونا 2 سال پیش 2 تومن پول داد 

اونا 500 تومن بهمون پول دادن اصلا دختره یجوری لباس میپوشه انگار هیچی نداره هیچی نمیخره 

اسی تو ک میدونی اینطوریه هرموقه میخای بری خونشون یچی بخور و خوراکی و این چیزام نبر وقتی نمیاره براتو ...

هر سری میبردم این بار یادم رفت 

هر سری خونشون رفتنی کیفمو پر شکلات و بیسکوئیت و ابمیوه میکنم میرم خونشون

2742
مادرشوهر شمتم خسیسه ؟

ببین تعریف کنم برات یه کتاب میشه همسرم اصلا مثل اونا نیست بیچاره کلی خجالت میکشه 

مثلا پدر شوهرم ماهی میخره 1 تومن تیلا پیلا میزاره انقدر تو فریزر میمونه وقتی درست میکنه اصلا مزه نداره یا پدر شوهرم میگه بریم شمال اونجا ویلا دارن کوفتمون میکنه 

یه بار خرید عروسی رفته بودیم دیر شد شام نخورده بودیم گشنه بودیم رفتیم کوبیده بخوریم مامانمم بود انقدر زر زد انقد زر زد مامانم گفت من دیگه با این ادم بیرون نمیرم و نرفت 

بابام از اول گفت دخترم باید خونه داشته باشه من نمیزارم بره مستاجری اونام قبول کردن مادر شوهرم میگفت کرایه بدین ببین زدم بی شرف بازی دهنشو بست 

اتفاقا چند روز پیش شوهرم باهاش اتمام حجت کرد که یا بس کن این کارارو یانمیایم خونتون و داریم ماهی یکبار میریم

چون واقعا حالم بد میشه 

2740

سم جدید .مادرشوهرم صبح پرده انداخته تو وایتکس بماند ک اومد پرده های منم برد انداخت گفت حیفه الان اومده میگه ظرف و لیوان کدر شده داری بده بندازم وایتکس حیفه بریزم دور 🤣🤣🤣

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
شاید میخاد با خودش ببره تو قبر

مامانم اون روز میگفت یه سریا مالشون به خودشون نمیرسه 

لذت مالشون رو نمیبرن 

مثلا خانواده همسرم این همه دارایی دارن اما مادرشوهرم یه کیش نرفته چه برسه به خارج

ببین تعریف کنم برات یه کتاب میشه همسرم اصلا مثل اونا نیست بیچاره کلی خجالت میکشه  مثلا پدر شوه ...

باز خوبه خونه دادن به شما 

پدرشوهر من با اون همه دارایی یه خونه نداد به پسرش چند سال پیش با بدبختی و وام و پس انداز های من تونستیم خونه بخریم

سم جدید .مادرشوهرم صبح پرده انداخته تو وایتکس بماند ک اومد پرده های منم برد انداخت گفت حیفه الان اوم ...

من یکی سم ترشو بگم ؟مادرشوهر من با وایتکس دندون مصنوعی هاشو شست با همون وایتکسی که دندوناش داخل اون بود لیوان هارو شست

2706