2733
2739
عنوان

مامالي و جشن هاي زمستوني❄️

| مشاهده متن کامل بحث + 9353 بازدید | 136 پست
حتما عزيزم تيكه هاي كدو حلوايي رو اول تو دو قاشق روغن تفت ميدم بعد دو سه قاشق شيره انگور روشون ...

به چه عالی

من با روغن و کره تفت میدم رب انار ملس میریزم 

دارچین وهل و گل محمدی میریزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزيزم اول لايه لازانياي پخته و ابكش شده رو تو ظرف چيدم، بعد از بشامل رقيقي كه درست كرده بودم ر ...

گوشت چرخکرده نمیخواست؟

من با این مواد شما اسفناج و قارچ و پیاز داغ و یک حبه سیر کوچیک وکمی سیب زمینی اب پز و کمی پنیر پیتزا کیک اسفناج درست کردم 

2728
سلام عزيز دلم ببينيد بچه ها تو يكسالگي اولين قدم ها رو براي استقلال و كشف برميدارن مهم ترين چيز اي ...

همه اینکارا براش انجام میدم.بنظرتون در طول روز چقد باید باهاش بازی کنم؟

مثلا وقتی دارم کارای خونه میکنم دخترم خودش تنهایی بازی میکنه عذاب وجدان میگیرم میگم چه مامان بدی هسم .

2738
گوشت چرخکرده نمیخواست؟ من با این مواد شما اسفناج و قارچ و پیاز داغ و یک حبه سیر کوچیک وکمی سیب زمین ...

نه رسپي كه من از روش درست كردم بدون گوشت بود

خودمم ترجيح ميدادم نداشته باشه چون اينطوري سبك تر بود و اون طعم اسفناج هم غالب بود

به به معلومه خيلي كيك خوشمزه اي بوده😋

الهام جون تایپیکات پر از انرژی و شادی و مهربونی عاشقتم🤩😘😘🥰 بشقاب های  قشنگ تو از سایت خاصی ...

عزيز دلم لطف داري مهربونم، منم دوستتون دارم❤️❤️❤️

نه عزيزم  اين ظرف هاي كريسمسي رو تو سفر هاي قبليم از خارج از كشور خريدم، همشم دلم ميسوزه چرا بيشتر نخريدم ازشون

همه اینکارا براش انجام میدم.بنظرتون در طول روز چقد باید باهاش بازی کنم؟ مثلا وقتی دارم کارای خونه م ...

عزيزم اين چه حرفيه

هر چقدر تونستي براش وقت بذاري خوبه، اين كه با خودش تنها هم بازي كنه يه وقتايي، خيلي خوبه

ياد ميگيره خودش تنهايي هم بتونه سر خودش رو گرم كنه

اي جانم🤗🤗🤗از طرف من ببوسش

خدایا ب من هم پول بده ازین چیزا درست کنم و شاد باشم مرسی

عزيزم هدف من از نوشتن اين تاپيك اين بود كه بگم درست كردن دلخوشي هاي كوچولو براي خودمون و بچه هامون ميتونه خيلي ساده و كم هزينه باشه

اون درخت كريسمس رو با چند تا مقواي a4 رنگي و قيچي و چسب درست كرديم ما!

يا اون گيفت ها چند تا شكلات ارزون قيمت بودن كه ريخته بودم تو كيسه ي سي دي و با روبان و مقوا بسته بودمشون.

يه كاپ كيك خونگي و غذاي گياهي هم اون قدر هزينه بر نيست واقعا

فقط كمي ذوق و حوصله و وقت ميخواست

2706