2737
2734
عنوان

مامالي و جشن هاي زمستوني❄️

| مشاهده متن کامل بحث + 9372 بازدید | 136 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم میشم اگه دستور دسر رو بگید😘

حتما عزيزم

تيكه هاي كدو حلوايي رو اول تو دو قاشق روغن تفت ميدم بعد دو سه قاشق شيره انگور روشون ميريزم و دارچين ميزنم و يه پيمونه اب جوش ميريزم روشون ، يه دونه هل هم ميريزم و درشو ميبندم تا بپزن و ابش كشيده بشه. در اخر فقط يكم شيره ميمونه و كدوها كاملا پخته و نرم هستن

ميتونيد با گردو سرو كنيد

اما خاليش هم خوشمزه است

2740
اي جانم❤️❤️❤️❤️❤️ خودمم دلتنگ معاشرت با دوستاي خوب و مهربونِ ني ني سايتيم بودم مرسي كه هستي❤️❤️❤️❤ ...

زنده باشی😍🌷🌷

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

کیف کردم ،ماشاالله،عالی👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏سلام عزیزم چقدر منتظر تاپیک جدیدتون بودم وسرمیزدم،الهی همیشه شاد وبانشاط وخوشبخت باشید،مامالی جون شما با اینهمه انرژی کاش بازم نی نی بیاری😉

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖

سلام عزیزدلم... خسته نباشی بانو... عزیزم یه سوال داشتم راجع به تایم خواب رز قشنگم... مثلا شبا کی می‌خوابه توی طول روز هم می‌خوابه منظورم خواب نیمروزی هست یا صبح کی بیدار میشه؟؟ من یه پسر دارم 3 سال و 2 ماهش هست شبا دیر می‌خوابه اگه ظهر نخوابه هم کلی نق میزنه 

کیف کردم ،ماشاالله،عالی👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏سلام عزیزم چقدر منتظر تاپ ...

سلام دوست خوبم

حقيقتا دلم براتون تنگ شده بود...

عزيز دلم شما كه هميشه به من لطف و محبت داري اما راستش هنوز در خودم اون قدرت رو نميبنم...شما مامان هاي دو بچه اي واقعا زن هاي قوي هستين👌🏻🌹

باز هم توكل به خدا

عزیزم همیشه گفتم عالی هستین،باز هم میگم🤩😍👌 همه چیز فوق العاده بود🌲🎅🎁 آفرین به مادر و دخترِ ب ...

ممنون نازنينم

ماشاالله خودت هم تو ذوق و سليقه خيلي حرف براي گفتن داري و من ازت ياد ميگيرم و به دوستي با مادر فهيمي مثل شما افتخار ميكنم

سلام عزیزدلم... خسته نباشی بانو... عزیزم یه سوال داشتم راجع به تایم خواب رز قشنگم... مثلا شبا کی می‌ ...

سلام دوست من، قربونت برم ممنونم

عزيزم رز ساعت ده الي ده نيم شب ميخوابه، صبح هم نه بيدار ميشه

ظهرا نميخوابه، و كلا بچه ي كم خوابي هستش، اگر ظهر بخوابونيمش، شب خيلييي ديروقت ميخوابه

اما بعضي بچه ها به خواب نيم روز واقعا احتياج دارن

2706