2737
2734
عنوان

مامالي و جشن هاي زمستوني❄️

| مشاهده متن کامل بحث + 9372 بازدید | 136 پست

مامالی عزیز😍

به تازگی باهاتون آشنا شدم و همه ی تاپیکاتونو خوندم

کلی شور و شوق زندگی توشون موج میزنه، چیزی که خودم خیلی کم دارمش بخاطر بیماری مامانم تو سن ۲۱ سالگیم حسابی افسرده ام

ان شا الله شما و همسرتون و دختر شیرینتون بمونین برا هم😍🧿

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااام سلااااااااام سلااااااااااام  الهااام جااان😍😍😍😘😘😘😘😭 الهام خوبی؟ نمیدونم از خ ...

سلام به روي ماهت نازنينم

يادت باشه هميشه گوشه اي از ذهن و قلب من هستي مهربونم

خوشحالم كه حال خوبي گرفتي

و اينايي كه گفتي حق همه ي ماست، شادي و لذت بردن از زندگي حق همه ي ادم هاست❤️❤️❤️

منم ارزو ميكنم يه زمستون عالي پيش رو داشته باشي و دلت گرم باشه🌹

باز هم ازت ممنونم

لطفا سلام من رو به امام رئوف برسون🙏🏻

وای مامالی حون نمیدونی  من چقدر میومدم سر میزدم میدیدم تاپیک جدید نزدی 😥و ناراحت برمیگشتم‌☹واق ...

راست ميگي عزيز دلم

اين بار خيلي دير كردم

اما از اين به بعد بيشتر پست ميذارم

ممنونم كه هستي دوست خوبم

2742
مامالی عزیز😍 به تازگی باهاتون آشنا شدم و همه ی تاپیکاتونو خوندم کلی شور و شوق زندگی توشون موج میز ...

عزيز دلم ممنونم از لطف و توجهت، باعث افتخاره براي من❤️

ببين قشنگم به عنوان يه خواهر بزرگتر اين حرف رو بهت ميزنم؛

زندگي از اين بازي ها براي همه مون داره، اما اگه در كنار مشكلات بتونيم دلخوشي هاي كوچيك خودمون رو بسازيم اون وقته كه بُرديم

الهي كه خدا مادرت رو شفا بده

نذار زندگيت حتي يه لحظه اش از دستت بره

راست ميگي عزيز دلم اين بار خيلي دير كردم اما از اين به بعد بيشتر پست ميذارم ممنونم كه هستي دوست خ ...

فدای ت عزیزدلم 😍😍😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

سلام ب روی ماه و مهربونت مامالی جونی😍.

آخه چقده شما با ذوق و خوش انرژی هستی❤.

به به چ عکسهای خوشملی همش اینجوری😍😍😍شدم.

زمستونت گرم و آروم و دلچسب در کنار رز نازنین و همسرتون و البتهههه مادر باسلیقه تون با اون سوغاتی خوشگلشون ک حسابی دلبری میکرد🌹💞❤

ماماالی من همیشه شما سرچ میکنم ببینم تاپیک جدید گذاشتید یا نه.

منم یه دختر ۱۵ ماهه دارم اگر میشه یکم راهنماییم کنید که چجوری سرگرمش کنم چه بازی هایی باهاش بکنم.ممنون میشم هروقت دیدید جواب منو بدید

سلام ب روی ماه و مهربونت مامالی جونی😍. آخه چقده شما با ذوق و خوش انرژی هستی❤. به به چ عکسهای خوشم ...

سلام دوست قشنگم

فدات عزيزم، لطف داري واقعا ممنونم ازت

منم يه زمستون عالي پر از اتفاقات خوب براتون ارزو ميكنم

لطفا بوته گل زيباي من رو ببوس😘😘😘🌹🌹🌹🌹

ماماالی من همیشه شما سرچ میکنم ببینم تاپیک جدید گذاشتید یا نه. منم یه دختر ۱۵ ماهه دارم اگر میشه یک ...

سلام عزيز دلم

ببينيد بچه ها تو يكسالگي اولين قدم ها رو براي استقلال و كشف برميدارن

مهم ترين چيز اينه كه محيط خونه رو حسابي امن كنيد و احازه بدين براي خودش جولان بده و محيط اطرافش رو كشف كنه

كتاب هاي كلفت مخصوص اين سن رو براش بگيريد كه تصاوير رنگي و شعر دارن ، براش بخونيد

بازي هاي فكري و خلاقانه كه مخصوص اين سن هست رو از فروشگاههايي مثل شهر كتاب تهيه كنيد و با هم بازي كنيد

موزيك هاي شاد و كودكانه براش بذاريد و دستش رو بگيريد و برقصيد 

كاغذ باطله جلو دستش بذاريد كه هر كاري دلش خواست باهاشون بكنه و پاره كنه كه يه جور مهارت دست ورزي هستش 

میشه  لطف کنی  ودستورشو بهم  بده  عزیزم

حتما عزيزم

اول لايه لازانياي پخته و ابكش شده رو تو ظرف چيدم، بعد از بشامل رقيقي كه درست كرده بودم روي ورقه هاي لازانيا ريختم.مايه اش رو ريختم و ادويه لازانيا زدم و پنير، همينطوري سه لايه درست كردم

براي مايه اش هم؛ اول پياز رو تفت دادم، زردچوبه زدم، قارچ هاي ورقه شده رو اضافه كردم و تفت دادم حسابي، بعد اسفناج هايي كه از قبل بخار پز شده بودن رو به مواد اضافه كردم و يكم تفت دادم و نمك و فلفل هم زدم

همين

خيلي راحت و خوشمزه است

2706