2733
2734
عنوان

مامالي و جشن هاي زمستوني❄️

| مشاهده متن کامل بحث + 9353 بازدید | 136 پست
بسیار زیبا و باسلیقه و پرانرژی من اولین باره شمارو تو سایت میبینم کاش زودتر باهاتون آشنا شده بودم حر ...

خيلي ممنون عزيز دلم، خوشحالم كه حال خوبي رو تونستم منتقل كنم🙏🏻

از اشنايي با شما هم خوش وقتم دوست من❤️🌹🌹🌹

فک نمیکنم درست کردن اینا هزینه زیادی داشته باشه سلیقه و اراده میخواد ک من ندارم و تنبلم😂😂😂

عزيزم درست ميگيد

اتفاقا منم خيلي زبر و زرنگ نيستم اما به اين كارا علاقه دارم😁😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
❤️❤️❤️❤️❤️☘️☘️☘️اي جانم ممنونم

مامالی جان من‌مادر دوتابچه ام که الان تقریبا بزرگ شدن ولی تو بزرگ کردنشون خیلی خطاها کردم که باعث شده سرم اصلا اعتمادبنفس نداشته باشه وتا از چیزی میترسه یا باباش باصدای بلند باهدش حرف میزنه گریه میکنه ۱۳سال و نیمه هست 

چیکار کنم به نظرت؟تا الان داشتم تاپیکها تو میخوندم 

مامالی جان من‌مادر دوتابچه ام که الان تقریبا بزرگ شدن ولی تو بزرگ کردنشون خیلی خطاها کردم که باعث شد ...

ببينيد عزيزم

از دوازده سالگي تا ١٨ سالگي تا اونجايي كه اطلاع دارم اخرين دوره ي تربيتي بچه هاست

و ما اين فرصت رو داريم كه تا حدودي خطاهاي قبلي رو جبران كنيم

به نظرم بهترين و امن ترين راه اينه كه با يه مشاور كودك و نوحوان حتما صحبت كنيد ر راهكار حرفه اي بگيريد

اما تا اونجايي كه ميدونم (با توجه به صحبت هاي دكتر هلاكويي عزيز )؛

بعد از دوازده سالگي بهترين راه اثر گذاري روي نوجوان ها ، حلقه ي دوستانِ خوب و ورزش هاي دسته جمعي هست

ببينيد عزيزم از دوازده سالگي تا ١٨ سالگي تا اونجايي كه اطلاع دارم اخرين دوره ي تربيتي بچه هاست و م ...

مرسی عزیزم  صحبتهای دکتر هلاکویی رو دانلود میکنم گوش میدم حتما همیشه عذاب وجدان دارم فکر میکنم در حق بچه هام کوتاهی کردم که گاهی اوقات خیلی بد رفتار کردم و اصلا درکشون نکردم بچه های من ۱۷ماه فاصله سنی دارن خودمم دست تنها با باری از مشکلات فراوان واقعا اذیتشون کردم

2738
مرسی عزیزم  صحبتهای دکتر هلاکویی رو دانلود میکنم گوش میدم حتما همیشه عذاب وجدان دارم فکر میکنم ...

عزيزم ميفهمم

هممون از اين دست اشتباهات داريم

به هر حال انسان هستيم و خودمون هم نقاط ضعفي داريم

مهم اينه كه به اين موضوع واقف هستين و ميخواين جبرانش كنيد ، خداروشكر هنوز هم فرصت هست

عزيزم ميفهمم هممون از اين دست اشتباهات داريم به هر حال انسان هستيم و خودمون هم نقاط ضعفي داريم مه ...

فدای تو بشم من حرفات آب روی آتیشه آره چندسالی هست دارم تلاش میکنم جبران کنم خودمو راضی کنم ولی زیاد موفق نبودم البته خیلی پسر خوب و حرف گوش کن و باحیا و با ادبیه ها فقط زود گریه میکنه 

فدای تو بشم من حرفات آب روی آتیشه آره چندسالی هست دارم تلاش میکنم جبران کنم خودمو راضی کنم ولی زیاد ...

خدا نكنه عزيزم

خداروشكر كه اينقدر بچه ي خوبيه

به نظرم وقتي گريه ميكنه به هيچ وجه سركوب نكنيد احساسش رو 

به جاش سعي كنيد دركش كنيد و حتي بهش حق بديد و اجازه بدين احساسش رو بدون اينكه معذب باشه بروز بده

سلام عزيز دلم  دختر مهربون و فرهيخته اي كه هميشه كامنت هاي بلندش چندين احساس مختلف رو در من بو ...

گوارای وجودت الهام جان 

خیلی ممنونم نازنینم، عمیقا دوستت دارم و برام عزیزی 💚

امیدوارم لبخندت به فراخنای وجود، تا قله ابدیت اوج بگیره 

خوبی های زندگیت، پایدار🌹🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
گوارای وجودت الهام جان  خیلی ممنونم نازنینم، عمیقا دوستت دارم و برام عزیزی 💚 امیدوارم لبخن ...

عزيز دلم منم دوستت دارم و اميدوارم كه يه روزي از نزديك ببينمت❤️🌹🌹

2706