2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979682 بازدید | 118822 پست

ماشاالله خیلی خوشگلی سنت به ۱۸ساله ها میخوره❤❤❤ من امروز انگیزه ام و از دست دادم از خودم حالم بهم میخوره

وزن شروع:115وزن فعلی:9۳.۸00 وزن هفته پیش :۹۴.۴۰۰😭😭 وزن هدف73قد:173 عضوگروه بنفش💜💜بزرگترین لذت در زندگی انجام کاریست که دیگران میگویند تو نمیتوانی💜💜   خواهش میکنم درخواست دوستی ندید.ممنون

سلام خوشگلا 

@آسنات99  

امروز جبران کردم بجای دیروز 

صبحانه 1 کف دست نان نصف قوطی کبرین پنیر 1 عدد گردو / ناهار 7 قاشق کته 3 قاشق قیمه 2 قاشق ماست / میانوعده 1 عدد سیب 2 عدد خرما خارک / شام 1/5 کف دست نان نصف قوطی کبریت پنیر و ریحان و نعنا / میانوعده شب 1 قاشق چهارشیره

ورزش نیم ساعت ایروبیک پلانک دوچرخه شنا دیوار و حرکت پهلو دنبل 

کل کالری :861

کالری مجاز :1100

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الهه جان من امروز ناهار درست حسابی نخوردم عوضش شام 10قاشق ماکارونی خوردم عایا امروزو خراب کردم؟ ...

سلام عزیزم نه خوبه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
دیدی؟

اره😘😘😘مرسی

وزن شروع:115وزن فعلی:9۳.۸00 وزن هفته پیش :۹۴.۴۰۰😭😭 وزن هدف73قد:173 عضوگروه بنفش💜💜بزرگترین لذت در زندگی انجام کاریست که دیگران میگویند تو نمیتوانی💜💜   خواهش میکنم درخواست دوستی ندید.ممنون
2731
ماشاالله خیلی خوشگلی سنت به ۱۸ساله ها میخوره❤❤❤ من امروز انگیزه ام و از دست دادم از خودم حالم بهم می ...

ممنون عزیزم نه بابا ۱۸ که دیگه نه 😅😅😘😘♥️♥️♥️ 

چرا عزیزم انگیزه# رو بخون بشین برای خودت بنویس هدف هاتو و بزن جایی که ببینیش یه اهنگ بزار گوش کن یه فایل صوتی خوب گوش کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اره وزن خیلی تاثیر داره من با دخترم هر جا میرم میگن خواهرید 😅  یبارم با جاریم رفتیم استخر یکی ...

واااااای یعنی جاریت نترکید؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدا به اون زنه هرچی میخوادبده یعنی باخاک یکسانش کرده😂😂😂😂😂

2738
ماشاالله به شماا... تو ورزشکاری من اداتو در میاارم.. آفرین چه کردی من برم رد کارم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

کاهو هاتو خوردی؟حالا کاهوام زیاد نخوری کالری بزنه بالا😂😂

لیلی جان ورزش نمیکنی؟خیییلی خوبه هم فرمدهی می‌کنه هم حال آدمو شادمیکنه🤗🤗

ارههه😂😂😁🤭🤭🤭 از ۱ دی شروع کردم😍 ینی ۸ روووز از‌امروز سفتو سخت ورزشم شروع میکنم😍😘😘

عجب متابولیسم خوبی داری... 👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عجب متابولیسم خوبی داری... 👌👌👌

واقعا؟ انقد سختی کشیدم بار اولمه از خودم چنین چیز مثبتی دیدم به خودم امیدوارشدم😂😂

میگما میشه بگی چه ورزشی کنم تروخدا .. هوازی و قدرتی میکنم ولی بچهای اینجا اسمای عجیب غریب ورزششونو میگن اونا چیه.. من میخام باس‌ن و شکمم آب شه 

واااااای یعنی جاریت نترکید؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خدا به اون زنه هرچی میخوادبده یعنی باخاک یکسانش ک ...

😂😂😂 جاریم فرداش اومد با موهای شرابی و کلی ارایش 😅😅

به نطرم آره. من‌پیاده روی خیلی روی شکم و پهلوم خیلی تاثیر داشت.ماه اول خیلی سایز کم کردم. ولی سرده ...

اره میشه ولیی چون کالریت زیاد میشه فشار ورزشت کمتر‌میشه ، زمان بیشتری طول میکشه که سایز‌کم‌کنی...و روندش کندتر میشه، چون تثبیت هستی!!

سعی کن که کاهش وزنی و کاهش  سایزت  در کنار هم باشه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706