2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982722 بازدید | 118822 پست
چه گزارش بلندبالایی😀 بسیار عالی 👌 خیلی خوبه هرروز ورزش داری ی روز در هفته استراحت کن یا پیلاتس ی ...

من خیلی بد سایز کم میکنم میخوام برا عید یکم این شکمه کوچکتر بشه ،😔😔😔😔😔😔

فست باش تا فردا،ضعف کردی تخم مرغ آبپز و خرما بخور عزیرم.

کالری مجاز 500

کالری مصرفی 492  + ۴لیوان آب 

فست بودم امروز 

35 مین پیاده روی آرام + ۱۵مین ورزش هوازی

پروتئین دریافتی 14 gr

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ عزیزم 😟 سوای از رژیم نگرانت بودم که ناگهانی رفتی  خداروشکر که بهتری و برگشتی  پرقدر ...

قربونت بشپ من گلاب نازنینم،عذرخواهیمو بپذیر🙏🙏🙏🙏

من فردا صبح میدم رو ترازو منتها مطمئنم یه سکته ی ریز خواهم زد 🥺

گلاب جون نظرت راجع به فستینگ چیه؟مثلا ۹ تا ۷ عصر کالری مجازم مصرف کنم بقیه ی تایم فقط اب و چای؟

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
سلام دوستای خوبم کالری مجاز ۱۳۰۰ مصرفی ۱۲۳۰ میخواسم‌جبران‌کنم اما داداشم‌بستنی گرفته بود خوردم کال ...

عالی بودی و هستی سارای نازنینم😍

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
2731

گزارش امروز

صبحانه چای و کیک 

نهار قورمه سبزی

شام مهمون بودم کباب تابه ای،برنج،دلستر

میان وعده،گریپ فروت نصف،نارنگی نصف،کمی تخمه و تنقلات

سعی میکنم سالمتر و بهتر مصرف کنم

@بادکنکناز    

@mamanali95    

شروع رژیم ۱۰/۱/۱۴۰۱ با وزن ۱۰۵ قد ۱۶۵                  هدف اول ۹۸💚هدف دوم ۹۳💚هدف سوم ۸۸-هدف چهارم ۸۳-هدف پنجم ۷۵
2740
بله پس هدفو ۴۷ در نظر میگیرم و الان تݝییر میدمش به سرگروه آبی خبر بدم سرگروه آبی کیه؟

سلام عزیزم.خوش اومدی.💙🙋‍♀️

بیا دخملی اینم پروفت،🤸‍♀️🏃‍♀️

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
کالری مجاز 500 کالری مصرفی 492  + ۴لیوان آب  فست بودم امروز  35 مین پیاده روی آرام ...

💙🙋‍♀️شبت بخیر گلکم.

آفرین گل دختر،خوب بود،👌👏👏👏

فقط عزیزم سردی زیاد نخور.ماست،خامه،نارنگی و.....

🤸‍♀️🏃‍♀️🤸‍♀️🏃‍♀️🤸‍♀️🏃‍♀️🤸‍♀️

سلاااااام جیگرم چطوری زیبا جون خوبی چیکارا میکنی

فدای تو بشم عزیزدلم تو خوبی پسرای گلت خوبن؟هیچی مشغول‌ زندگی

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
نه الناز جان، گلابتون از دخترای گروه سبز منظورم بود 🙃💚

اوکی جیگر،میشناسمشون.

گفتم شاید گلابتون سرگروه باشن.

فک کنم برا کاربریشون اشکالی پیش اومده،چون کلا تگ نمیشن.

سلام بر مانکنای ناز و سرگروه گلم صبحونه نون تافتون ۲کف دست با ارده شیره میان وعده سیب ناهار ۱۳قاش ...

نوش جون امیدوارم پرشده باشه

ورزشم بگو

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706