2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979990 بازدید | 118822 پست
سلام مریم جون خوبی رفتی مسافرت چی شدی،دیگه برنگشتی سایت دیشب سراغتو از سرگروه گرفتم گفت بیخبره ازت ...

سلام عزیزم خوبی

داغانم داغان

دکترا میخان دیسکمو عمل کنن،استرس دارم میمیرم.

لباس شویی ارور میده،ب شوهرم هنوز نگفتم،غصه میخوره خیلی،نارحت اونم.

بچه هام شیطونن روانیک کردن.

اصلا بد داغانم🤣

وزنمم ک نگم برات شدم ۹۶ کیلوووو،انقد میخورم ک نگو

تو چندی الان؟ شدید ب رژیم احتیاج دارم 😣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وااااااییییی مریم دختر اراده تو ببر بالا زود شکل کلتو خوشگل کن هر شب بیا گزارش بده اومدی دهه نود ...

😫😫😫😫😫😫

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام .

صبحانه: ۱۰ قاشق لوبیا چیتی +۲/۵کف دست نان لواش+نصف قوطی کبریت پنیر+ ۱ عدد گردو +چای

میان وعده : دمنوش سیب و دارچین + نصف خرمالو

ناهار+ ۷ قاشق پلو کته بدون روغن+ ۱ ران مرغ پخته شده+ ۱ سینه پخته شده +۲ برگ کاهو + ۱ زیتون+ ۴ قاشق ماست

میان وعده : ۱ عدد سیب +۲ نارنگی+ ۱۰ قاشق غذا خوری انار

شام :۱ سیب زمینی آبپز کوچک+ ۱ تخم مرغ آبپز+ ۱ قاشق نخود فرنگی پخته+ نصف لیوان ذرت پخته+ نصف هویج خام کوچک

کالری مجاز :۱۳۳۷

کالری مصرفی : ۱۳۰۳

۵۰ دقیقه ورزش

فعلا ۵ لیوان آب

@بادکنکناز    

@فندق_فسقلی    

عضو: گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار....تاریخ شروع ۱ آبان ۱۴۰۰...وزن شروع:۶۷🙊...هدف اولیه: ۶۳ ...هدف بعدتر:۵۹ ... هدف  بعدترش:۵۶...هدف آخر :۵۳🤩👌🎉 
2740
حتما کالری مجازو کامل مصرف کن این هفته کاهش زیر یک کیلو داشته باشی  نه بیشتر عجله نکن

چشم حتما راستی زیاد خرما خوردم اشکال نداره

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

راستی بچه ها شما با چه برنامه هایی توی گوشی ورزش های قدرتی انجام میدین؟! یکی دوتا که خوبه معرفی کنید. ممنون

@بادکنکناز  

@فندق_فسقلی    

عضو: گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار....تاریخ شروع ۱ آبان ۱۴۰۰...وزن شروع:۶۷🙊...هدف اولیه: ۶۳ ...هدف بعدتر:۵۹ ... هدف  بعدترش:۵۶...هدف آخر :۵۳🤩👌🎉 
@الیhassan   سلام الی جان نظرت چیه؟

ببین هر تایمی که پیدا کردی حتما ازش استفاده کن برا ورزش 

برا قدرتی هم وقت بذار

فقط شکمت پر نباشه یا خالی نیمساعت تا یساعت قبلش چیزی خورده باشی

قبلش قهوه تلخ بخور

من فقط یبار تو جایی خوندم گفته بود ساعت ۶تا ۸ شب اثر گذاریش کمی بهتره ولی بازم تاکید کرده بود هر ساعتی تایم داشتین انجام بدین

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
ممنون که توجه کردی و گفتی عزیزم😘😘 در ضمن خیلی کار خوبی کردی تیکر تولد فعال کردی😍😍 الهی کوچولو ...

مرسی قشنگم با دعای شما انشالله همه چیز خوب پیش بره 

میدونم گلم  منظور من کلی بود روغن زیتون مغز لبنیات پر کن

چشم چشم 😉😉

امروز اومدم با یه گزارش تپل و پرپیمون اگه زیاده‌روی کردم واسه این بود که کالری روزهای قبلم جبران شه😊 

صبحانه :۶۲ گرم نان سنگک . ۵ گرم پنیر یک عدد گردو . یک عدد گوجه یه لیوان چای و نیم گرم کشمش .۲۰۷ کالری

نهار: آش رشته ۲ لیوان ۸۶۴ کالری 

شام: انار یک عددمتوسط ۲۳۳ کالری 

میان وعده :۳۵ گرم کشک خشک ۱۲۱ کالری 

کالری مصرفی:۱۴۲۵

کالری مجاز:۱۳۲۰ 

۸ لیوان آب و یک ساعت پیاده‌روی تند و نیم ساعت دستگاه 

دارم با خودم می‌جنگم که نون کمتر و شیرینی‌جات رو حذف کنم🙃

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
سلام عزیزم خوبی داغانم داغان دکترا میخان دیسکمو عمل کنن،استرس دارم میمیرم. لباس شویی ارور میده،ب ...

سلام مریم

چنتا جا دکتر میرفتی

وایییی خدا اخه چرا

استرس نداره ولی بعدش شدیدا مراقبت میخواد شنیدم ۵کیلو بیشتر نباید چیز سنگین برداری

لبلسشویی این وسط چی شد بهش!!!

ولی به شوهرت بگو چون نمونه بدتر بشه 

انشالله یه سرویس معمولی بخواد

الکی سه کیلو زیاد کردی🙁

دختر خوب وزنتو کم کن شاید اصلا عمل نخواد وزن هم فشار رو دیسکو بیشتر میکنه ها

منم هییییچ بخاطر هماتوم استراحت شدم دیگه یماه چهل روز تحرک صفر وزنم الکی رفت بالا الان شدم ۹۰🤦🏻‍♀️

خیلی ناراحتم الان دیگه کارای عادی میکنم ولی خوب فکر کن ورزش میکردم یهو ول کردم همش درازکش ببین چی میشه دیگه