2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982326 بازدید | 118822 پست
ولی خیلی چیزا رو وزن موثره بخاطر همون میگن هر روز وزن نکن مثلا کلم بخوری حبوبات بخاطر نفخ و بادش فر ...

اره راس میگی بعضی وقتا کم میخورمااا ولی چون دوروز پشت سر هم برنج خوردم فردا ترازو یه عددی نشون میده میخوام سرمو بکوبم به دیوار🙊😂😂تو رژیم اینجوری نبودما امکان نداشت بجز یکشنبه وزن کنم بعد تثبیت اینجوری شدم

بچه ها سلام من شب های که گزارش نمیدم بیهوش میشم یهو 😁😁 اما  رعایت میکنماااا . . فردا وزن نمیک ...

آفرین که رعایت میکنییییییی 

منم به شدت رعایت میکنم خدا کنه فردا وزن‌کم کرده باشم🥺🥺

چون تو این مدت همیشه هفته اول خوب کم‌میکنم بعد یهو بدنم مقاوم‌میشه  

پریودی خیلی بده 🥺به خصوص قبل از شدن و‌روزای اول 

انشالله به هر چی میخوای برسی، دست به سنگ بزنی طلا بشه🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من پروفایلمم گذاشتم اما نتونستم ب سرگروهم پیام بدم . میشه لطفا یکی توضیح بده که روند ب چه صورته و هرروز اینجا‌چیکار میکنید و غیر از وزن کشی هفتگی چ چیز هایی و ب اشتراک میزارید؟ 

2728
آفرین که رعایت میکنییییییی  منم به شدت رعایت میکنم خدا کنه فردا وزن‌کم کرده باشم🥺🥺 چون تو ا ...

فدات شم خدا از دلت بشنوه . نه کم کردی نگران نباش پریدت هم تموم شده حتما کم کردی 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
2740
سلام دوستان خوبین😘دیروز نشد گزارش بدم ولی حدود ۶کف دست نون خوردم دو تکیه گوشت فسنجون با ۲قاشق پلو و ...

سلام عزیزم از شام دیگه رد شده ک پستت رو دیدم👌🏻

اما اصلا از برنامت راضی نیستم،، همش نون.... الان رژیمی باید تفاوتی با زمانی ک رژیم نیستی داشته باشی یا نه؟ 

وافعا غیر از نون ماده غذایی ک بخوری و سیر نگهت داره پیدا نمیکنی؟ 

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام عزیزم نوش جان بسیار عالی👌🏻😍

عزیزم من برای شام سوپ دارم امانمیدونم چه سوپیه که بزنم توکرفس😢😂

توش آب مرغ ورشته سوپی وقارچ وعدسوپیازوجعفری داره...چی بایدبزنمش؟

@فندق_فسقلی    

@banoye_emarat_aynaz    

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
همچی عالی نوش جان😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 چرا کالریت پر نشد؟

یه ذره مونده بود تا پر بشه☹️اونم گذاشتم گفتم شاید یکم کالریا کم و زیاد شده باشه جا بذارم برای خطا😂

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706