2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983541 بازدید | 118822 پست
سلام 🙋 منم امشب گزارش میدم  امروز فردا می‌خوام ۶۰۰؛۷۰۰بسوزنم تا ببینم یکشنبه عدد ترازو چی نش ...

امروز کم نخور .‌‌‌‌‌منم امروز  خونه خلوت شه ورزش کنم  

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به همه امروز خگخ بودم کالری شماری نکردم. اینا رو خوردم👇 خرما+گردو+سیب و دارچین+گل کلم ...

ماشالا بهت ساراجون...سخت نیست خگخ؟

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
ماشالا به خودت و ارادت عزیزم😍😍 نه اصلا خیلی هم خوبه یک بار امتحان کن مشتری میشی😉

خیلی دوست دارم ولی میترسم کم بیارم و هیولای درونم بیدار بشه بیشتر کشیده بشم به سمت پرخوری اون روز...

اخه من اگر یه روز یه چیز شیرین نزارم دهنم میمیرم

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
ماشالا به خودت و ارادت عزیزم😍😍 نه اصلا خیلی هم خوبه یک بار امتحان کن مشتری میشی😉

عاااا الان دیدم هرما هم میشه خورد..پس هفته ی دیگه منم همراهیت میکنم واسه خگخ

سلام خانما خوبین 

من میخوام از یکشنبه باز شروع کنم 

فردا تولد همسرمه برنامه ریزی کردم کیکو اینا مهمون میاد 🥴

نمیتونم فردا فست باشم 

یکشنبه خودمو وزن میکنم باز با همون وزن شروع میکنم   

این ماه ۳ تا کیک داریم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️(خدایا خودت کمک کن تا اصافه نشه وزنم 🥴)

@sepiiiiiideh   خوبی عزیزم

من تا الان طبق کالری خوردم ولی ورزش نداشتم ایشالا از یکشنبه شروع میکنم باز