2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984355 بازدید | 118822 پست
ص: 5 خرما+دو کف تافتون + سبوس (288) م و : پسته + سیب و دارچین (139) ن : دو سیب زمینی ابپز متوسط+یک ق ...

ایالا از فردا ورزش و پرقدرت شروع کن.موفق باشی💪🏻⚘⚘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
اره قشنگم بزرگ‌ترین اشتباهه  اگر دیدی بدنت استپ کرده و وزن کم نمیکنی چون زیر ۱۲۰۰ خوردی بگو به ...

سلام دوست خوبم.... الی جان من نمیدونستم، متناسب با کالری وزنم زیر 1200 مصرف میکردم کالری مصرفیم 1000بود (تقریبا چند ماهی زیر 1200 مصرف کردم)  تا اینکه تو تایپیک دیدم این کار اشتباست الانم وزنم 58 شده نه کم میشه نه زیاد با اینکه الان دوهفته ای میشه 1200 کالری مصرف میکنم واهی هم فست میگیرم ولی وزنم همونه.....شما می فرمایید چه کنم؟ 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوست خوبم.... الی جان من نمیدونستم، متناسب با کالری وزنم زیر 1200 مصرف میکردم کالری مصرفیم 1000 ...

ببخشید من تازه شروع کردم و کمتر از کالری مجازم مصرف میکنم.یعنی با این شیوه لاغر نمیشم؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
2731
گزارش امروز  سلام سرگروه جان 😊 ص:نان لواش ۴۵ گرم.نان بربری ۳۰ گرم.پنیر ۲ گرم . خامه چربی متو ...

ببخشید خانم شما کالری مصرفی تون الان کمتر از کالری مجاز. منم بیشتر روزا اینجوری میشه.اخه بچه های تایپیک میگن بالاتر و پایین تر از حد مجاز نباشه.بنظرتون بد اگه کمتر مصرف کنیم؟؟

ببخشید خانم شما کالری مصرفی تون الان کمتر از کالری مجاز. منم بیشتر روزا اینجوری میشه.اخه بچه های تای ...

آره کمتر میشه خصوصا امروز . باید مغزیجات تهیه کنم تا پر شه چون من مصرف کربوهیدراتمم بالاست . البته اینم بگم دیروز من کالری‌ام زیاد بود و سرگروهم گفتن کمتر مصرف کنم امروز. در کل کالری کمتر باعث استپ میشه 

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
ببخشید من تازه شروع کردم و کمتر از کالری مجازم مصرف میکنم.یعنی با این شیوه لاغر نمیشم؟

من کمتر از کالری مجازم مصرف نمیکردم ولی کلا زیر 1200 نباید کالری و ببندید چون استپ وزنی پیدا می‌کنید.... من با توجه به وزنم باید 1000تا مصرف میکردم که دوستان گفتن نباید زیر 1200تا بشه چون نمیدونستن و یه مدتی 1000تا مصرف میکردم الان وزنم استپ خورده و تکون نمیخوره دوستمونفتن راهکار دارن واسه همین ازشون کمک خ. استم تا وزنم از استپ در بیاد.... شما کالری مجازتون چنده؟ اوایل تایپیک گفته بودن 50 تا بالا پایین بشه اشکال نداره ولی کمتر از اون بدن عادت میکنه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
من کمتر از کالری مجازم مصرف نمیکردم ولی کلا زیر 1200 نباید کالری و ببندید چون استپ وزنی پیدا می‌کنید ...

والا طبق فرمول این تایپیک مجاز ۱۲۸۰هستم( البته تو برنامه زیره حدود ۱۰۰بیشتر میزنه برام مجاز رو).ولی من مصرفی معمولا همون روزی ۱۰۰۰مصرف میکنم.

سخت نیست باور کن موز میشه خورد میوه است دیگه😋 حالا یکبار امتحان کن ببین چجوریه

ایشالا هفته ی اینده😘💪💪

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
سلام به تک تک شما خانوم گلها😍😍😍 گزارش امروز صبحانه: خاکشیر+پنیر+نان+رنگینک= 343 کالری میان ...

عالی هستی ساراجون..

راستش من امروز نتونستم کالری شماری کنم ولی از کالری مجازم بالاتر نزدم مطمئنم😔😔ورزش هم نتونستم ولی فردا میترکونم

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
من کمتر از کالری مجازم مصرف نمیکردم ولی کلا زیر 1200 نباید کالری و ببندید چون استپ وزنی پیدا می‌کنید ...

یعنی شما هنوز میخواید کمتر بشید که استپ زدید؟یا میخواید یه کم اضافه کنید؟

سلام به تک تک شما خانوم گلها😍😍😍 گزارش امروز صبحانه: خاکشیر+پنیر+نان+رنگینک= 343 کالری میان ...

آره خدا کنه یکشنبه گرد و خاک کنیم🙊😂😂😂😂

عضو گروه بنفش 💜💜وزن اولیه 85..وزن این هفته۴۰۰/۸۲ وزن ه

سلاملکووم

من امروز روز فستم بود

کالری صبح عسل و سیاه دونه ۶۰ کالری

نهار جگرمرغ و قارچ ۳تا تیکه و نان سنگک ۲۶۰کالری

میان وعده ۱دونه سیب ۶۰ کالری

شام نون و پنیر و خرما ۲۳۰ کالری

الان ازگشنگی دستام داره میلرزه عجیییب🙃😊

سلام بچه ها

من اولش خوب شروع کردم

ولی متاسفانه از اول پاییز که خواستم با جدیت بیشتری لاغر کنم برنامه هام بهم خورد