2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984684 بازدید | 118822 پست
ای جانم کاش میشد برات بفرستم عزیزم خواستم لینک آموزشش رو برات بفرستم اما متاسفانه سرور نی نی سایت ...

فداتشم خوشگلم همین که گفتی یه دنیا ارزش داره😍💋اره منم با لینک فرستادن مشکل دارم جدیدا ارور میده 

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام بچه ها من اولش خوب شروع کردم ولی متاسفانه از اول پاییز که خواستم با جدیت بیشتری لاغر کنم برنا ...

سلام انشاللا از فردا میترکوووونی😍💪 پروف های جدید هم لینکش تو امضای فاطمه جون هست بذار خوشگل تر بشی😍🤗❤️

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
سلام انشاللا از فردا میترکوووونی😍💪 پروف های جدید هم لینکش تو امضای فاطمه جون هست بذار خوشگل تر بشی ...

انشاءالله

ممنون عزیزم

اصلا میام این تاپیک دوباره قوت میگیرم

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰

با سلام من با اینکه دیروز دقیقا دو سال شد که عضو نی نی سایت شدم ولی اصلا بلد نیستم چطوری کار کنم و تگ کنم و عضو بشم و از این حرفها الانم  چون دیروز بهم اس ام اس از طرف نی نی سایت اومد یادم افتاد که منم عضو هستم و دقیقا دوسال پیش با خانم بامداد خمار آشنا شدم و یه مدت رژیم گرفتم و ۱۵ کیلو کم کردم ولی بعد از دو سال ۸ کیلو دوباره برگشت الان خیلی افسرده هستم و باز میخوام رژیم بگیرم ولی بلد نیستم چطوری با شماها شروع کنم من گروه ابی هستم کی رو چه طوری تگ کنم و سرگروه انتخاب کنم لطفا منو راهنمایی کنید🙏🏻

به سلامتی خوش بگذره فردا تا شب چیزی نخور  تا فردا شب راحت غذا بخوری  خداییش دیگه با این ...

خیلی خوش گذشت منم همه چی خوردم😬😄

فردا کم خوری میکنم عوضش و ورزش حتمنی 😉

آره ما قبل کرونا خیلی مهمونی داشتیم از وقتی کرونا اومد خیلی کمتر شدش

امشب همه مون تو این مهمونی واکسن زده بودیم یکم خیالمون راحت بود در و پنجره ها هم باز گذاشتیم خیلی خوش گذشت مهمونی های بی حاشیه و صمیمی خیلی خوبن خدا بیشترش کنه😄😄

2706