2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979920 بازدید | 118822 پست
نوش جونت عزیزم  صبحانه دوکف فطیر  یه قاشق عسل ناهار ترشی تره نان لواش ۷۰گرم ،دوغ یک لیوا ...

اره قشنگم بزرگ‌ترین اشتباهه 

اگر دیدی بدنت استپ کرده و وزن کم نمیکنی چون زیر ۱۲۰۰ خوردی بگو بهت بگم چکار کنی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز جان گرم مواد غذایی رو چطور تعیین میکنی؟

با ترازوی آشپزخونه وزن میکنم

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
زیره سیاه،زیره سبز،دارچین،چای سبز،میخک،سماق

مرسی عزیزم😘 پس منم میخرم من دوست دارم شکمم خیلی کوچیک بشه 

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
2728
مرسی عزیزم😘 پس منم میخرم من دوست دارم شکمم خیلی کوچیک بشه 

فقط چک کنید که مشکل کبدی یا حساسیت به یکیشون نداشته باشی،اگر اهل غذای تند هم باشی فلفل هم میتونی اضافه کنی.....میخکش عااالیه،طوری معده رو بی حس میکنه که گرسنه نمیشی زیاد.

زیره سیاه،زیره سبز،دارچین،چای سبز،میخک،سماق

مرسی عزیزم.  اینا رو باهم قاطی میکردی؟

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
2740
بله به نسبت مساوی در یک ظرف در دار ریختم ویک پیمانه هم گذاشتم داخلش که بدونم چقدر بریزم.

مرسی عزیزم 🥰🙏

سلام قربونت برم اره خداروشکر خیلی بهترم😍شما چطوووری قشنگم ؟ 💋😍

قربونت عزیزم.خداروشکر⚘💋

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706