2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982410 بازدید | 118822 پست
قطعا بهشون میرسی طیبه جونم قطططططعااااا 💪مرسی ازینکه تجربت رو بهم گفتی حتما حتما گوش میدم😍❤️💋

آفرین 😍😘

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی خوشبختم😍❤️منم هانیه ام😘💋

سلام عزیزم خوبی؟بهتر شدی خداروشکر؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام

@banoye_emarat_aynaz    

@فندق_فسقلی    

💙💙💙برنامه روز۱۲💙💙💙

صبحانه:۳۵گرم نان باگت+۶گرم شیره انگور+۸گرم کره+۱۱۰گرم شیر(۲۲۸ک)

نهار:۲۵۲گرم سالادماکارانی(۴۲۸ک)

شام:بازم سالادماکارانی۲۰۰گرم (۳۴۰ک)  (میدونم نبایدشب کربوهیدرات بخورم اماواقعادلم میخواست.عوضش خیلی زودخوردم شامو.ساعت۶)

میان وعده:موز+خرمالو+سیب+عناب(۳۰۰ک)

مایعات:۷لیوان

فعالیت هنوزانجام ندادم اماانشالله نیم ساعت پیاده روی تندو۲۰دقیقه مقاومتی

💙💙💙کالری مجازومصرف امروزم هردو۱۳۰۰💙💙💙

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
2731
سلام به روی ماهت ببین کی اومده😍😍😍😍😍 خوبی رهاجون؟ چه خبر از رژیمت؟

سلام سارا گلی خوبم تو خوبی عزیزم من رفته بودم جایی نت نداشتم امروز اومدم رژیمم پا برجاست 😉

عضو گروه بنفش 💜💜وزن اولیه 85..وزن این هفته۴۰۰/۸۲ وزن ه
سلام عزیزم 😍 نوش جان🤗 برنامت خوب بود✅ اما.......... کلوچه و بیسکوییت آخه چرا 😑❌❌❌❌  شی ...

چشم دیگه نمی‌خورم . با رژیم شما متوجه شدم چقد مصرف نونم زیاده ممنون که راهنمایی می‌کنی 😊😊

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
2740

سلام دوستان خوبین😘دیروز نشد گزارش بدم ولی حدود ۶کف دست نون خوردم دو تکیه گوشت فسنجون با ۲قاشق پلو و املت میان وعده هام یادم نیس😑 اما امروز تاحالا ۸۵۰تا خوردم شام پلوکته درست کردم با قیمه چون شب هست بهتره پلو بخورم یا نون؟؟؟صبحونه نون تنوری خوردم ۵ کف دست🤐حالا نمیدونم کالریم پر کنم یانه چون مانکن کالری نون تنوری نداره منم تافتون حساب کردم بگین امشب چیکار کنم @فندق_فسقلی    

@بادکنکناز    

@banoye_emarat_aynaz    

سلام.دوستان،شما دمنوش هم میخورید؟

سلام نه نمیخورم اما خوبه بخوریم کالری هم نداره

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊

من خواستم از تجربه رژیم قبلیم بگم که دمنوش خییلی موثر بود،هم معدم رو جمع کرده بود،هم اشتهام خییلی کم شده بود هم اینکه ترکیبات گیاهی رو باهم مخلوط کرده بودم که چربی سوز بودن...شکم پهلو رو خیلی خوب آب میکرد،همراه کاهش وزن کاهش سایزعااااالی داشتم،صورتم ودستامم خیلی لاغر نشد.

2706