2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980010 بازدید | 118822 پست
دقیقا منم نی نی یارا برام پاکیدن از 3دقیقه گذشته بود

من دهنم اسفالت شد از استرس😶😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گذاشتم 

به به چی  بودی چی شدی ت😍ت چن ماه اینقد وزن کم کردی؟ هر روز ورزشی داشتی هم قدرتی هم هوازی؟

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2740
گذاشتم 

وای کو ترو خدا من ندیدم ک

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

چالش زیبایی و غذایی🍎💆‍♀️

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

چالش زیتون (سلطان روغن های گیاهی)🍾

👈مصرف خوراکی زیتون:

✔️روغن زیتون می‌تواند خطر بروز بیماری‌هایی مانند آلزلیمر، پارکینسون، دیابت، بیماری‌های قلبی، برخی سرطان‌ها و التهاب مفصل راکاهش دهد

✔️حاوی ویتامین های A ، D ، E و K.

✔️خوردن به صورت ناشتا، جلوگیری از بروز زخم معده، کمک به متعادل کردن طبع بدن، کمک به رفع یبوست و درنتیجه کاهش وزن( ۱ قاشق مربا خوری سرخالی )

👈استفاده موضعی:

✔️نرم کننده و هیدراته عالی و رفع خشکی و وزی مو ( نیم ساعت تا ۱ ساعت قبل از حمام، موها را با زیتون چرب کنید )

✔️تقویت کننده مژه و ابرو ، خاصیت ضد باکتریایی، پاک کردن ارایش چشم.

✔️ماساژ ناخن با روغن زیتون،جلوگیری از شکندگی ناخن ها و کمک به رشد ناخن

✔️ماساژ شکم ‌‌ و پهلو : کاهش دردهای قائدگی، بهبود طبع سرد شکمی، کمک به کاهش چربی های شکمی.(۱ روز درمیون)

✔️کمک به کاهش دردهای عضلانی و مفصلی

👈نکته: در روز به طور کلی از ۵۰ گرم بیشتر از روغن ها مصرف نکنید..(شامل لبنیات، مغزها ،بعضی میوه ها، روغن مصرفی، گوشت)

👈اگه یبوست شدید باشه، میتونید هر صبح ناشتا بخورید ولی اگه یبوست ندارید، ۱ روز درمیون کافیه.

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 تو سه ماه ،9 کیلو کم کردم ،اره همیشه ورزش داشتم

خلاصع ک خیلی خوب شدی 👌🏻 ی سوال این کاهش وزن و تناسب اندام رو روحیت تاثئر گذاشته؟ واکنش اطرافیانت چی بوده🤔ت ذوقت نمیزنن؟

مرسی عزززیزم از بس که مهربونی 👍👍اره 38 سالمه

سلامت و دل خوش باشی همیشه گلی.ببینم چند تا بچه داری؟چند ساله؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
چالش زیبایی و غذایی🍎💆‍♀️ 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 چالش زیتون (سلطان روغن  ...

👆👆👆👆👆

@sanaz718    

@زیتونپرورده    

@آسنات99    

@فندق_فسقلی    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
دو صفحه ی اول تاپیکو خووب بخون و از فردا صبح با ما همراه باش یکشنبه ها وزنتو اعلام کن

واااای چقد تغیییر عااالی شدی خانوووم  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
چالش زیبایی و غذایی🍎💆‍♀️ 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 چالش زیتون (سلطان روغن  ...

@بامدادخمار    

@sepiiiiiideh    

@دیانا24