2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980010 بازدید | 118822 پست
خلاصع ک خیلی خوب شدی 👌🏻 ی سوال این کاهش وزن و تناسب اندام رو روحیت تاثئر گذاشته؟ واکنش اطرافیانت چ ...

خیلی روحیه مو خوب کرده ...میرم بوتیک لباس میخرم کلی انگیزه دارم ،همیشه درگیره شکم بودم همیشه شکمم تو ذق بود اون موقع هاا...

اطرافیان تو تولد دخترم که چند روز پیش بود همه نگاه های تحسین برانگیز داشتن ،سه نفرشون هم به زبون  اورد که لاغر کردی چه خوب شدی💚💚😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی روحیه مو خوب کرده ...میرم بوتیک لباس میخرم کلی انگیزه دارم ،همیشه درگیره شکم بودم همیشه شکمم تو ...

لهنت ب ای شیکم ک هر چی میکشیم زیر سر اونه . اوووووه پ تاثیرات مثبت بوده👌🏻😍

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2728
سمیه دیگه وقتشه.تو رو خدا اون بیچاره رم در نظر بگیر،گوناه داره😢😢وسواس میگیریا؟

متاسفانه وضعیت خرابه...وسواس‌گرفتم بدجور...😐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ای بابا بیچاره شوهرت بخدا 😕😕 من جاش بودم کاری میکردم ندونی کی حامله شدی😂😂 فتوای الکی دادی ترسو ...

یادته فتواموو🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چیکار کنم دست خودم نیست.. اصلا تصورشم برام غیر ممکنه...فکر‌کنم روانی شدم😐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خانوما من تا الان ۲۱۳ تا مصرف کردم ینی میتونم تا شب ادامه بدم ؟؟؟؟سرگروه جونی شام چی بخورم شکمم دارع ...

هویج  و ‌‌کاهو  کشمش ، و‌‌‌چای  با خرما  برای میان وعده عالیه 

برای شام هم سوپ سبزیجات

2740

بچه ها پنج شنبه شام مهمون دارم نمیدونم چی بپزم براشون

دو تا زوج هستن ،که یکیشون تازه ازدواج کرده و من تو دوران عقدشون پاگشا کرده بودم 

الان بعد از عروسیشون اولین باره میان ،برادر زاده هامن با شوهراشون کلا 7نفریم

چی بپزم چیا بزارم😖😖خودشون خودشونو دعوت کردن😆😆خیلی همو دوست داریمااا منتها الان یکم گییرم😕

@خوشگلشششونم    

@دیانا24    

@princesspeach    

کالریامو امروز با کاهو ،شیر موز بدون شکر و آب انار پر کردم  دو لقمه هم نون خوردم بخاطر قرصم که ...

عجب کاری کردی عاااالی😍😍😍💛💛💪💪

ورزش چی؟چه قرصی میخوری؟منم تیروییدم کم کاره هر روز ناشتا دارو میخورم ۱۰ساله

عجب کاری کردی عاااالی😍😍😍💛💛💪💪 ورزش چی؟چه قرصی میخوری؟منم تیروییدم کم کاره هر روز ناشتا دارو م ...

قرص زینک پلاس ،نباید معده خالی باشه 

ورزش امروز دخترم بردتم بیرون تا جون داشتم پیاده روی کردم😩😩خسته و داغون برگشتم خونه بدو بدو دوش گرفتم شام جوج گذاشتم ،لباس خوشکل پوشیدم یه ارایش ملایم الانم لمیدم رو مبل تا گودی بیادش😉

بچه ها پنج شنبه شام مهمون دارم نمیدونم چی بپزم براشون دو تا زوج هستن ،که یکیشون تازه ازدواج کرده و ...

وااای خدا به دادت برسه😲😲😆😆😆😆مهمون حبیب خداست ولی تو ۱۰روزگذشته حبیبت زیااااااد بوده😂😂😂😂😂

به نظرم ژله بستنی درست کن،قیمه بادمجون واسه مهمون خوبه

رولت مرغ هم که عااالیه حتما درست کن خیلی خوشمزه میشه😋😋😋😋😋

قرص زینک پلاس ،نباید معده خالی باشه  ورزش امروز دخترم بردتم بیرون تا جون داشتم پیاده روی کردم ...

پروانه خوشگل کرده گودیو دیوونه کرده😂😂😂😂😂

منم با گودی رفتم بیرون یه ترازو گرمی خریدم با کلی ماسوره،ادویه،آرد،🤗🤗🤗🤗میرم شیرینی فروشی روحیم کلی عوض میشه ولی افتضاح گرونه هاااا🤪🤪🤪

۵،۶تا ادویه دوتا ماسوره وارد واین چیزا ۱۷۰تومن شد😲😲

فدای تو ،خودتم بزار ببینیم دیگه💚💚😉

من عشقم خیلی داشتم خوب پیش میرفتم دیگ احتمالا باردارم  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍