2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980002 بازدید | 118822 پست
آره بابا😂😂😂 انشا ءالله عزیزم مرسی بابت دعای خیرت😍 مجردم بودم فوبیای ترشیدگی داشتم😂 یا اینکه ...

اخلاقت مث خواهر منه اونم همش استرس اتفاقای نیفتاده و کم احتمالو داره برعکس من 

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز هرگز هرگز به خاطر بچم؟؟؟؟؟ پس من چي،؟؟؟😣

یعنی تک فرزند میخای بمونه؟

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2731
اخلاقت مث خواهر منه اونم همش استرس اتفاقای نیفتاده و کم احتمالو داره برعکس من

دوست دارم همیشه همه چیز اونجوری باشه که تو فکرمه😬

مثلا فکر میکنم شوهرم دیر میاد خونه میگم خوبه خب ریلکس کنم

زود میاد انقدر اعصابم خرد میشه😂

بدتر از اون اینه الکی باید بگی خوش اومدی عزیزززززم

خوب کاری کردی زود اومدی😂😂😂😂

اره بابا من گاها اونقدر میخورم که حالم بد میشه میددونی به نظرم بیشتر استرسی هست و خودمون نمیدونیم ...

با این همه کاهش حق داری رد بدی خواهر

خداقوت انشاالله موفق باشی 

راهی تیمارستان نشیم فقط😆😆

بچه ها وسوسه شدم عکس خودمم بزارم براتون؟بزارم؟البته عکس چاقیمه ۷۵کیلو بودم😆😬

2740
اره مگه چي ميشه خواهرمم يدونه داره الان ١٤ سالشه

انشالله یکی ی دونه ت عاقبت بخیر بشه گلم.هیچی همینطوری سوال پرسیدم🥰😘

آیناز نیستی عسک بزارم؟

راستی یکی ازین کله قرمزا فک کنم جنسیت حدس میزد زی زی گولو بود فک کنم.کسی میدونه کی بود تگش کنه؟

@زی_زی_گولووو   عزیزم با شما کار دارن

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!