2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982947 بازدید | 118822 پست
نیستم همش دپرسم مریض 😢

عزیزم اگه شرایطت ازدواج بود ک همون اول باید بش میگفتی من حداقل دوماه باهات در ارتباطم ک اخلاقیات همو بفهمیم ک اگه اوکی بودیم بیای خاستگاری ولی اگه از اولم فقط دوستی بود ک خودت تهشو میدونی

بعدم چرا راحت نباشی خیلیا رفتن مگه ادم باید واسه رفته هاغصه بخوره . هر کی موند دمش گرم هر کیم رفت شرش کم.

خودتو سرگرم کن باشگاه برو اهنگ گوش کن درس بخون با دوستات برو دور دور .دنیا زود گذرع اگه بخای با ناراحتی بگذرونیش ک دیگع چ فایده دارع زندگی کردن

ضعیف نباش . ضعیفا ب حایی نمیرسن .اصلن چن سالته؟

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه شرایطت ازدواج بود ک همون اول باید بش میگفتی من حداقل دوماه باهات در ارتباطم ک اخلاقیات همو ...

23 گلم. چی بگم اون موقع اونم کم سن بود حرفشو میزد بیام یا نه من مشکل داشتم اونو سرتر میدیدم میگفتم نه همونجور دوستی ادامه دادم وابسته شدم بهش الان داره به 4 سال میکشه آشنا شدم با هاش. نمیدونم چرا اینجوریم از فکرم نمیره 

فدا سرت🌸 عزیزم منهای ۲۰۰ برای کسایی هست که اصلا فست نمیگیرن  !  خودت نمیخایی اصل ...

راستش نمیتونم زیر۵۰۰بگیرم چند بار گرفتم فرداش خیلی ضعف داشتم مجبور شدم چیزای قندی نمکی بخورم تا حالم بهتر بشه براهمین کالریمو منهای ۲۰۰کردم بعد روزای فستم کالریمو زیر ۹۰۰میخوردم گفتم همین روشو برم

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
2731
23 گلم. چی بگم اون موقع اونم کم سن بود حرفشو میزد بیام یا نه من مشکل داشتم اونو سرتر میدیدم میگفتم ن ...

فک کردم از این دختر بچه ۱۵ یا ۱۶ ساله هایی 

واااااا مگه چت بود ک اون ازت سر تر باشه😑😶  ببین با شماره ۱۴۸۰ تماس بگیر مشاوره رایگان دارن از اونا کمک بگیر با مشاور حرف بزنی بهتره

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
واااااا مگه چت بود ک اون ازت سر تر باشه😑😶  ببین با شماره ۱۴۸۰ تماس بگیر مشاوره رایگان دارن از ...

هیچی خواستگارام بهتر از اون بودن والا خودم اعتماد بنفس نداشتم . مرسی عزیزم

هیچی خواستگارام بهتر از اون بودن والا خودم اعتماد بنفس نداشتم . مرسی عزیزم

خاهش میکنم 🙂

وای وای راست میگی  مثلا اصلا گرسنه نیستیم ففط دوس داریم بخوریم از حرص 🤐🤐🤐 خداوند شفا عنایت ...

اره بابا من گاها اونقدر میخورم که حالم بد میشه

میددونی به نظرم بیشتر استرسی هست و خودمون نمیدونیم

در هر صورت که من به زور خودم رو کنترل میکنم

فک کن از 107 رسیدم 61

در عرض دو ماه شدم 66 بس که خوردم

دیگه دیدم نه نمیشه باید دوباره متعهد بشم

به قول تو خدا شفا بده  

خدایا شکرت از بابت نی نی های سالم و صالحم🙏❤❤
2740

من از امروز میخواستم شروع کنم ولی متاسفانه با روز فست یکی هست حالا امروز میخوام هیچ رژیمی نگیرم ازاد باشم از فردا شروع کنم مشکلی که نیست@آسنات99

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡
😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

خب چیکار کنم نمیشه که شروع نکرده فست بگیرم امروز عقده هامو خالی میکنم از فردا میگیرم البته یه ماهه کالری شماری میکنم ۲ونیم کیلو کم شدم امروز تا دلم بخواد میخورم فردا شروع میکنم

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡
باشه بزار عز شنبه😀🤧

نه از فرداشروع میکنم واسه چی شنبه امروز فست بود سختم بود کلا ازاد کردم واسه امروز

من سرگروه رو از دیشب دوبار تگ کردم ولی اصلا جوابی ندادن سرگروه جون یه نظر به ما کن

2706