2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984966 بازدید | 118822 پست
روزی ۱۵  دقیقه حلقه میزنم و حدود یه ربع رقص  و اینکه تو کالری شماری هیچ وقت نمیتونم به او ...

کالریتو همیشه باید پر کنی وگرنه استپ میشی که کارت سخت میشه

ورزش هم بیشتر قدرتی کار کن که هم بدنت فرم بگیره هم عضله سازی بشه که خودش خیلی تو چربی سوزی موثره

@سمیه1396     غریبانه گروه نارنجی را ترک مینمایم بدرقه ام نکردی سر گروه جان😢

نه بابا... غریبانه چیه 😁

دیروز‌سرم شلوغ بود... کم بودم  تو سایت.. به سرگروهت معرفی کردمت☺️

منتظر برگشت پر قدرتت هستم💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
@سمیه1396   مهربون @نیکاااا97   خوشگل @mami_sadra ‍ خوش ...

باریکلا  رژیمی‌نمونه👏👏👏👏همه جی عالی و کامل👌👌👌

فستت را همون ۷۰۰ بگیر... هر وقت اماده شدی با ۵۰۰ بگیر

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چقد خوب شده کالریش ۱۰۰گرم تو مانکن ۲۹۷ کالریه😲😲😲 جدا جدا منظورت اینه کل کیکو وزن کردی بعد تقسیم ...

ببین من مواد کیک که استفاده میکنم جدا جدا میزنم

مثلا آرد چقدره ۱۲۵گرم کالریش مثلا ۷۰۰تا

اینطوری همرو میزنم کل کالریش در میاد مثلا میشه ۲۰۰۰تا

وقتی پخت وزن میکنم مثلا میشه ۹۰۰گرم. نهصد و تقسیم بر ۲۰۰۰میکنم. هر چی دراومد ضربدر ۱۰۰

کالری صد گرمش درمیاد

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام ببخشید نشد دیروز گزارش بزنم معذرت سرگروه جونم @سمیه1396     صبحانه = 240 گرم ماست ...

سلام‌گلم🌸 اکشالی نداره😉

عزیزم با غذاهای نونی و برنجی و ماکارانی ، در کل سعی کن که سبزیجات باهاشون بخوری...

ورزش هوازی و قدرتی را با هم برو‌که تاثیر بیشتری داشته باشه...

من الان بین کارم یک ساعت بیکاری دارم میخوام بخوابم خیلی مزه میده فعلا🙋🙋💚💚

خیلی منم تازه اومدم برم لالا تا پسرم بیدار شه💃💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
شب جمعه اره؟😂😂

😂😂😂😂😂ن ی شب قبلش😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
😂😂😂چیکار کنم واشتم غش میکردم. دیروز زود بیدار شده بودم.کلیم کار داشتم. دیگه خیلی خسته بودم😀

وای خواب من کم شه کل اون روز اینجورم😩😩

سلام دوستان🙋‍♀️ ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تبریک میگم🌺🌺🌺🌺 روز زن و روز مادر را ...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

ممنون گلم... دستت در د‌نکنه....

روز شما هم‌مبارک🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉ان شاالله همین موفق باشید

بی تلبیت😐😐

😂😂😂😂😂منحرف خو چهارشنبس بین هفته ما اقا رو کم میبینیم😂😂😂😂

نون تابه ای چجوری بید؟؟؟بگو ما هم بزنیم بر بدن😋😋

مامانم خمیر درست میکنه با شیر و تخم مرغ و کره و اینا تقریبا مثل خمیرجادویی میشه

بعدم لاش گردوی خورد شده میریزه و کف تابه روغن میریزه و خمیرو پهن میکنه و دمکنی میذاره 

یه طرفش ک طلایی شد پشت و رو میکنه طرف دیگم بپزه 

با پف و بافت عالی😋😋😋برای صبونه یا عصرونه میزنیم بر بدن وای دلم خواست🤪

کنار شما با انگیزه ها حتما میتونم💪🏻👍

ایول💃💃💃

2706