2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982000 بازدید | 118822 پست

ولی خدایی خیییلی زحمت کشیدم خیییلی 

متابولیسمم خداروشکر عااالیه سرکه سیب ناشتارم تازگیا اضافه کردم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

@آسنات99  

@zibaye_khofte2288  

@princesspeach  

سلام دوستان 

تاپیک وزن قفل بود اینجا وزنمو مینویسم

وزن شروع:64/300

وزن هفته قبل:62/400

وزن امروز:61/600

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

@آسنات99   @zibaye_khofte2288   @princesspeach   سلام دوستان  تاپیک ...

آفرین هم گروهی عالی بودی

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2742
ماشاالله   چیکار کردین شما،منم تقریبا هفته ای یک کیلو یا یک کیلو و دویست کاهشو دارم،ولی شما گل ...

قربونت عشششقم خیییلی ورزش میکنم حداقل ۱ونیم ساعت یا بیشتر ناشتا سرکه سیبم این هفته اضافه کردم😘

ماشاالله   چیکار کردین شما،منم تقریبا هفته ای یک کیلو یا یک کیلو و دویست کاهشو دارم،ولی شما گل ...

ده بار اومدم پایین دوباره رفتم رو ترازو گفتم نکنه خرابه ترازو😄

آفرین هم گروهی عالی بودی

ممنون عزیزم😍

شما هم فوق العاده وعالی بودی🏅🏅

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
2740
خدارو شکر خوب کم کردی چقدر سرکه ی سیب مصرف کردی منم از عطاری گفتم بخورم با چه قدر اب

اگ معدت مشکل نداره بخور.من حدود سه ق غذاخوری حل میکنم توی ی بطری آب ولرم(خنک نه ها مث آب حمام)تیکه تیکه ناشتا میخورمش.روزی۱۰تا بادام درختیم سعی میکنم بخورم الهه جون میگن متابولیسمو میبره بالا.البته اگه سرکه خونگی گیرت بیاد عالیه برامن خونگیه ولی داره تموم میشه

ممنون عزیزم😍 شما هم فوق العاده وعالی بودی🏅🏅

فدات فدات😉😍

این هفته میخام خگخ هم اضافه کنم تاحالا نگرفتم

سلام به همگی

نام:ریحان بانو

وزن شروع ۱ دی ماه:۸۵

وزن هفته قبل:۷۹.۹

وزن این هفته ۷۸.۸

هدف ۶۵

@سمیه1396    

@بامدادخمار    

👈میشه یک نفر که شرایطش شبیه منه رقیبم بشه

تاپیک بامداد خمار    وزن شروع یکم دیماه :۸۵😔               هدف اول:80😏   هدف دوم:75🙂   هدف سوم:70😊هدف نهایی:۶۵😁  (خواستن،توانستن است)          ۲۸ دیماه :وزن ۸۰ (آخ جون نارنجی شدم)😍                  ۱۰  اسفند ماه:وزن۷۵.۳ (هوراااا آبی شدم)

سلام خانماااا

میگم من در کل باید 1000 کالری بخورم

ولی هرکاری میکنم توراکی هام تا سقف 600 کالری میان یعمی دیگه نمیتونم بخورم(مثلا قبلا شکلات میخوردم)حالا چی کار کنم?موردی نداره? @آسنات99    

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2706