2737
2734

سلام

من سونو واژینال آزاد انجام دادم و ازشون فاکتور گرفتم

جایی‌که‌رفتم طرف قرارداد بیمه نیرو مسلح نبود و من نمیدونستم

الان میتونم بخشی از پول رو پس بگیرم؟

از کجا میتونم پس بگیرم؟؟

بله دستور پزشک فاکتور مرکز سونو و جواب سونو رو به همون جایی که دفترچه رو تعویض میکنید ببرید مبلغ بیمه ای به حسابتون واریز میشه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
بله دستور پزشک فاکتور مرکز سونو و جواب سونو رو به همون جایی که دفترچه رو تعویض میکنید ببرید مبلغ بیم ...

الان بهم گفت جواب ازمایشت که اومد برات فاکتور مینویسم

همون درسته؟؟

کجا باید ببرم اسم مرکزش چیه؟

و اینکه پول رو به حساب خودم میریزن یا‌ به حساب سرپرست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب آزمایش یا سونو ، منظورت آزمایش و سونوی غربالگری هست، اگه همونه اره، دفتر پارس تامین ببر ، خیر فقط به حساب سرپرست واریز میشه 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2731